Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05

Ztracené bednění Guttadrytek - HDPE tvarovky (iglů) ztraceného bednění. Trvalá izolace proti radonu a odvětrání vlhkosti. Vhodné i pro snadné vedení sítí. Účinně zabraňuje pronikání vlhkosti a radonu do stavby. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Běžná cena:
94,00 Kč
Nyní ušetríte:
8,50 Kč (sleva 8%)
Cena pro vás:
85.60
70,70 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05 - popis

 • Úspora nákladů a pracnosti ve srovnání s klasickým málo účinným štěrkovým ložem s drenážním provětrávacím potrubím
 • Klenutý tvar a výztužné žebrování umožňují vytvoření vysoce nosných betonových podlah s výraznou úsporou betonu. Ztracené bednění Guttadrytek současně zachovává značný prostor pod podlahami pro odvětrání a izolaci proti vlhkosti a izolaci proti radonu, pro kabelové a potrubní rozvody, apod.
 • Díky HDPE materiálu se vyznačují vysokou pružností, mechanickou odolností a tepelnou stabilitou. UV odolnost je zajištěna barevnými aditivy
 • Chování jednotlivých dílů i celé konstrukce při i po betonáži podlah bylo prověřeno numerickou simulací a testováno Fakultou inženýrství University Brescia v Itálii a prověřeno také mnoha praktickými aplikacemi
Ztracené bednění Guttadrytek H05 - H60   
materiál HDPE plast
hrubý rozměr 58 x 58 cm
čistý rozměr 56 x 56 cm
provedení (H05 a H10) plato
provedení (H20 - H60) samostatná klenba
barva černá
tepelná stabilita od -40°C do +80°C
rozměr palety 120 x 120 cm

 

 

Příslušenství k Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05

Ptejte se technické informace ohledně produktu Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Pavel Kopecký 08.06.2020Dobrý večer. Plánuji použít Váš výrobek guttadrytek ztracené bednění. Do chlívku cca 17m2 velký. Chci z něj potom udělat pokoj. Lze mi nějak poradit jaký vybrat, co všechno koupit, atd?? Popřípadě nějak nacenit nabídku se vším všudy co je potřeba? Děkuji moc.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, Spotřeba 3,1 ks/m2 (běžné tvárnice 4 ks/m2). Tedy budete potřebovat 53ks. Guttadrytek je vhodné jak pro novostavby, které chrání především proti pronikání vlhkosti a radonu a současně umožňuje využít vzniklé dutiny pro vedení inženýrských sítí, tak pro rekonstrukce podlah a sklepů starších domů, kde výrazně přispívá k vysušení spodní stavby. Díky klenutému tvaru tvořícímu po zalití betonovou skořepinu, výrazně šetří beton při zachování vynikajících statických vlastností desky. Použitím Guttadryteku odpadá nutnost pracného budování štěrkového větracího lože při rekonstrukcích starých podlah. Doporučené příslušenství ke ztracenému bednění Guttadrytek je Výztužná síť RF, Tesnící tměl, Geotextilie a Perlinka. S pozdravem, Stavba Online

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Ztracené bednění GUTTA Guttadrytek H 05, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM