Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm

Vyrovnávací podsyp k vyrovnání výšek u nerovných podlah. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
354,60 Kč
Nyní ušetríte:
26,60 Kč (sleva 7%)
Cena pro vás:
328.00
271,10 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm - popis

Vyrovnávací podsyp je určen pro vyrovnávání nerovností v podlahách od 10 - 100 mm nebo 10 – 60 mm (dle oblasti použití). Jedná se o speciální sušený, minerální pórobetonový granulát, jehož zvláštní fyzikální vlastnosti umožňují mnohostranné použití. Díky hrubému povrchu granulátu se materiál spojí a zajistí tak vysokou pevnost. Podsyp je na minerální bázi bez dalších pojiv, proto je zde nutné zohlednit jeho 5% zhutnění.

Použití
Vyrovnávací podsyp fermacell je ideální pro vyrovnávání nerovných podlah ve starších domech i novostavbách. Umožní hospodárné provedení účinných konstrukcí pro protihlukovou, protipožární a tepelnou ochranu. Vyrovnávací podsyp fermacell tvoří optimální podklad pod podlahové prvky fermacell. Při výšce vyrovnávací vrstvy > 100 mm doporučujeme používat rychlotuhnoucí podsyp fermacell.

Výhody 

 • Úspora času
  - Není potřebné náročné mechanické hutnění
 • Nižší náklady
  - Při použití podlahových prvků fermacell není potřebná další krycí vrstva
 • Bezpečnost
  - Prvotřídní protipožární ochrana, protože vrstva je z granulátu třídy reakce na oheň A1
  - Granule se vzájemně propojí tak, že vznikne únosná vyrovnávací vrstva
  - Vyzkoušený a již po dlouhá léta osvědčený systém
 • Ekologický materiál
  - Recyklovatelný produkt – šetří suroviny

Zpracování
Po osazení okrajových izolačních pásků fermacell se vyrovnávací podsyp nanese přímo na suchý podklad a stáhne se soupravou stahovacích latí fermacell. Instalační vedení a jakákoliv další nerovnost musí být zakryta vrstvou podsypu v tloušťce min. 10 mm. U dřevěných trámových stropů musí být položena ochrana proti propadání - například podkladová tkanina fermacell, nebo geotetilie (300 g) - pokud by mohlo docházet k propadání podsypu skulinami a suky nebo pozdějšímu vysušení stropu. Protože se jedná o minerální podsyp bez přídavných pojiv, je nutné počítat s možným dodatečným zhutněním cca 5 %. Maximální sypná výška se liší dle oblasti použití. Pro oblast použití 1 je to max. 100 mm. Pro oblast použití 2 a výše (nad 2 kN/m2) se max. výška podsypu snižuje na 60 mm.

Příslušenství k Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm

Ptejte se technické informace ohledně produktu Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Vyrovnávací podsyp FERMACELL 0-4 mm, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM