Doprava a platba

 

OPATŘENÍ BĚHEM SITUACE COVID:

Vážení zákazníci, 

vzhledem k aktuální pandemické situaci Vás žádáme, abyste nás dopředu informovali, pokud se nacházíte v domácí karanténě, nebo jste pozitivní na Covid -19.  Při doručování budeme závoz plánovat na základě této skutečnosti tak, aby nedošlo ke kontaktu při předávání zboží a zabránili jsme tak riziku dalšího rozšiřovaní nákazy. 

V rámci standardní dopravy není zahrnuta vykládka zboží. V případě, že se bude jednat o větší objednávky, kdy bude řidič zboží z auta vykládat (netýká se balíků), budeme účtovat případné náklady za vykládku zboží.

Děkujeme za pochopení

 

DOPRAVA ZDARMA
Nechte si zboží dovézt k Vám domů. Ušetříte čas i peníze! 
Nakupte materiál za více než 
19.000 Kč vč. DPH a máte od nás  DOPRAVU ZDARMA! 
Tato akce se nevztahuje na polystyreny Bachl, KVK Parabit a Styrotrade, podhrabové desky a na výprodejové zboží.

Při nákupu 10.000 - 19.000 doprava 1000,- Kč vč. DPH. Takový bonus vás jistě potěší.

Vykládka a složení zboží nejsou zahrnuty v ceně dopravy. Přepravu zajišťují nezávislí dopravci s auty do 3,5 tuny bez hydraulické ruky a skládacího čela, u objednávek velkého objemu nebo hmotnosti kamionem a auty do 7,5 tuny. Raději si předem zajistěte pomocníky a dostatečný prostor pro vykládku, předejdete tak zbytečným komplikacím.

Doprava stavebnin je specifická záležitost. Zákazníci se nás často ptají, proč nemáme předem přesně vyčíslenou cenu dopravy. Tu ovlivňuje hmotnost, objem a charakter materiálu, přepravní vzdálenost, anebo typ vozu. Vždy pro vás vybíráme ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy, abychom společně šetřili náklady i životní prostředí. 

Stavební materiál vám na přání zavezeme až na stavbu kamkoliv po celé ČR. Při objednávce zaškrtněte „Doprava až k vám“. Nic neriskujete, objednávka je pro vás zatím nezávazná. Po jejím přijetí vám vyčíslíme přesnou cenu dopravy, kterou vám oznámíme telefonicky či zprávou do e-mailu. Po uhrazení faktury vám zavolá dispečer dopravy, se kterým si domluvíte přesný den a přibližný čas závozu. U některých produktů je také uvedeno, od jakého množství je doprava kamkoliv po celé ČR zdarma. Jedná se například o polystyreny v množství od 15 m3, nebo minerální vaty od 20 m3.  Berte prosím na vědomí, že dodávané zboží může být zaváženo vysokotonážním nákladním automobilem. Z tohoto důvodu nelze zboží dopravovat po nezpevněných komunikacích, polních cestách, do zahrádkářských kolonií apod. V případě nedodržení této podmínky, může být doprava prodejcem odmítnuta.

Možnosti dopravy

 1. osobní odběr
 2. doprava přepravní službou

Možnost platby

Platby přijímáme bankovním převodem, vkladem na účet i poštovní poukázkou.


Osobní odběr

Objednaný stavební materiál můžete odebrat v našich smluvních skladech pouze pokud je zboží skladem na danej pobočce. Osobní odběr materiálu není nijak zpoplatněn.

Na odběrných místech není možné platit v hotovosti. Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.

Produkty, které není možné vyzvednout osobně, rozvážíme přímo k vám. Tato informace je vždy uvedena v detailu produktu na stránce e-shopu.

Kde si můžete stavebniny vyzvednout

Smluvní sklady stavebnin Woodcote

Velkosklady dřeva Jafholz (Kronospan, KVH):

 • Brandýs nad Labem
 • Rokycany
 • Domašín
 • Vodňany
 • Vyškov
 • Ostrava
 • Česká Třebová

Sklady pro krytinu Satjam:

 • Ostrava
 • Brno
 • České Budějovice
 • Plzeň
 • Ústí nad Labem
 • Úvaly u Prahy
 • Hradec Králové

Výrobky Gutta

 • osobní odběr možný po individuální dohodě (Kladno, Ptice)

 


Doprava přepravní službou

Některé produkty je možné zaslat přepravní službou DPD. Jedná se především o drobné příslušenství, jednotlivé role textilií, fólií apod. Přepravní služba vyzvedne Vámi objednaný materiál na v příslušném skladu a přibližně do 2 dnů vám ho zaveze na určenou adresu. Cena přepravy se stanovuje jednotlivě v závislosti na množství objednaného materiálu.

Dopravu zboží přepravovaného na paletách pro nás zajišťuje také společnost DB Schenker.

Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.


Kontaktní formulář

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů za účelem vyřízení Vaší záležitosti a nebudou dále uchovávány.


© 2006-2020 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM