Doprava a platba

 

DOPRAVA ZDARMA V HORKÝCH MĚSÍCÍCH!
Namísto sezení v autě cestou za nákupem materiálu, nechte si zboží dovézt k Vám domů. Ušetříte čas i peníze! 
Nakupte materiál v červenci za více než 
10.000 Kč vč. DPH a máte od nás  DOPRAVU ZDARMA! 

Postavte si terasu k odpočinku nebo si kupte pergolu a zůstaňte celé léto v příjemném chládku. Na zahrádku se Vám mohou hodit pracovní pomůcky. Nevybrali jste si? Více produktů naleznete na www.stavbaonline.cz

Využijte této omezené akce, platné do konce června.
Tato akce se nevztahuje na polystyreny Bachl, KVK Parabit a Styrotrade a na výprodejové zboží.

 

Doprava stavebnin je specifická záležitost. Zákazníci se nás často ptají, proč nemáme předem přesně vyčíslenou cenu dopravy. Tu ovlivňuje hmotnost, objem a charakter materiálu, přepravní vzdálenost, anebo typ vozu. Vždy pro vás vybíráme ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy, abychom společně šetřili náklady i životní prostředí.oprava stavebnin je specifická záležitost. Zákazníci se nás často ptají, proč nemáme předem přesně vyčíslenou cenu dopravy. Tu ovlivňuje hmotnost, objem a charakter materiálu, přepravní vzdálenost, anebo typ vozu. Vždy pro vás vybíráme ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy, abychom společně šetřili náklady i životní prostředí.

Stavební materiál vám na přání zavezeme až na stavbu kamkoliv po celé ČR. Při objednávce zaškrtněte „Doprava až k vám“. Nic neriskujete, objednávka je pro vás zatím nezávazná. Po jejím přijetí vám vyčíslíme přesnou cenu dopravy, kterou vám oznámíme telefonicky či zprávou do e-mailu. Po uhrazení faktury vám zavolá dispečer dopravy, se kterým si domluvíte přesný den a přibližný čas závozu. U některých produktů je také uvedeno, od jakého množství je doprava kamkoliv po celé ČR zdarma. Jedná se například o polystyreny v množství od 15 m3, nebo minerální vaty od 20 m3. Takový bonus vás jistě potěší.

Možnosti dopravy

 1. osobní odběr
 2. doprava přepravní službou

Možnost platby

Platby přijímáme bankovním převodem, vkladem na účet i poštovní poukázkou.


Osobní odběr

Objednaný stavební materiál můžete odebrat v našich smluvních skladech. Osobní odběr materiálu není nijak zpoplatněn.

Na odběrných místech není možné platit v hotovosti. Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.

Kde si můžete stavebniny vyzvednout

Smluvní sklady stavebnin

Velkosklady dřeva:

 • Brandýs nad Labem
 • Rokycany
 • Domašín
 • Vodňany
 • Vyškov
 • Ostrava
 • Česká Třebová

Sklady pro krytinu:

 • Ostrava
 • Brno
 • České Budějovice
 • Plzeň
 • Ústí nad Labem
 • Úvaly u Prahy
 • Hradec Králové

Doprava přepravní službou

Některé produkty je možné zaslat přepravní službou GEIS. Jedná se především o drobné příslušenství, jednotlivé role textilií, fólií apod. Přepravní služba vyzvedne Vámi objednaný materiál na v příslušném skladu a přibližně do 2 dnů vám ho zaveze na určenou adresu. Cena přepravy se stanovuje jednotlivě v závislosti na množství objednaného materiálu.

Dopravu zboží přepravovaného na paletách pro nás zajišťuje také společnost DB Schenker.

Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.


Kontaktní formulář

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů za účelem vyřízení Vaší záležitosti a nebudou dále uchovávány.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM