Často kladené otázky - FAQ

Jaký je termín dodání?

Termín dodání uvedený u výrobků v e-shopu je pouze informativní –obvyklý u daného materiálu. Na základě objednávky nebo poptávky po telefonu či prostřednictvím e-mailu vám přesný termín dodání zjistíme.

Mohu si materiál sám odebrat ze skladu?

ANO.Ceny výrobků objednaných v e-shopu platí i pro osobní odběr v kterémkoli skladu v celé ČR. V případě potřeby vám zajistíme dopravu na místo, které si určíte.Více informací viz sekce Doprava.

Jak probíhá platba?

V současné době je možné zaplatit těmito způsoby:

  • bankovním převodem
  • vkladem na účet
  • poštovní složenkou

(NUTNÉ VŽDY UVÁDĚT VARIABILNÍ SYMBOL!)

Je možné platit hotově?

Je nám líto, ale platbu v hotovosti v současné době neumožňujeme.

Můžu materiál koupit přímo ve skladu bez objednání?

ANO.Pokud však zboží chcete nakoupit za výhodnější ceny uvedené v našem e-shopu, je třeba ho objednat přes internet a následně materiál vyzvednout z vámi určeného skladu.

Jak rychle můžu mít materiál na stavbě?

Pokud je materiál skladem, je možné ho osobně vyzvednout už druhý den po objednání a po zaplacení. Pro urychlení vyřízení vaší objednávky nám po provedení platby můžete e-mailem poslat doklad o provedené úhradě –potvrzení o proběhlé transakci z internetového bankovnictví nebo elektronickou kopii bankovního vkladového lístku či poštovní složenky. Na základě tohoto ověření vám e-mailem zašleme výzvu k odběru.

Jak probíhá objednávka?

Po objednání se s vámi co nejdříve (nejpozději do 2 pracovních dnů) spojíme, abychom vás infromovali o skladové dostupnosti, dohodli s vámi vše potřebné, jakozpůsob a cenu dopravy, a poté vám e-mailem pošleme fakturu. Po jejím zaplacení obdržíte (opět mailem) výzvu k odběru. O průběhu objednávky si můžete více přečíst zde.

Nemám možnost vlastního odběru, můžete mi zboží dopravit domů?

ANO.O možnostech dopravy se dovíte více v sekci doprava.

Proč platit předem? nemusím se obávat?

Jsme internetový obchod a sklady našich smluvních partnerů využíváme jako odběrná místa. Tyto sklady nejsou přizpůsobeny k tomu, aby mohly přijímat platby určené pro naši firmu.
Na trhu působíme od roku 2006 a za tuto dobu u nás nakoupilo více než 24.000 spokojených zákazníků. Díky nim jsme od největšího českého srovnávače cen Heureka.cz získali certifikát „Ověřeno zákazníky“. Spolupracujeme s Asociací pro elektronickou komerci APEK, která sdružuje prověřené firmy, podnikatele a odborníky v oboru elektronického obchodu.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM