Často kladené otázky - FAQ

Jaký je termín dodání?

Termín dodání uveden u výrobků v e-shopu je pouze informativní, obvyklý u daného materiálu. Po objednání, nebo po telefonické či mailové poptávce Vám zjistíme přesný termín dodání daného materiálu z Vámi vybraného skladu.

Mohu si materiál sám odebrat ze skladu?

Ano, samozřejmě je to možné. Ceny, které jsou uvedeny u výrobků v e-shopu, jsou platné při osobním odběru k teréhokoliv skladu po celé ČR. V případě potřeby samořejmě můžeme sjednat dopravu, více info viz. doprava.

Jak probíhá platba?

Jsme internetový obchod, platba tedy probíhá bezhotovostně bankovním převodem, vkladem na účet, poštovní složenkou.

Je možné platit hotově?

Bohužel platba v hotovosti není možná vzhledem k tomu, že pro vás zboží objednáváme přímo u dodavatele. 

Můžu materiál koupit přímo ve skladu bez objednání?

Můžete, ale bohužel ne za naše internetové ceny. Naše smluvní sklady jsou sklady našich partnerů, nikoli však přímo naše.V těchto smluvních skladech platí běžné doporučené ceny obvyklé v „kamenných“ stavebninách. Pokud chcete využít našich výhodných internetových cen, je potřeba objednat a zaplatit v našem eshopu a poté materiál odebrat z vybraného skladu.

Jak rychle můžu mít materiál na stavbě?

Pokud je materiál skladem, je možné jej osobně odebrat i druhý den po objednání a zaplacení. Pro urychlení vyřízení vaší objednávky nám po provedení platby můžete e-mailem poslat potvrzení o provedené úhradě (např. potvrzení o proběhlé transakci z internetového bankovnictví, kopii bankovní vkladové složenky). Na základě tohoto ověření vám zašleme e-mailem poukaz k odběru, se kterým si materiál vyzvednete ze skladu.

Jak probíhá objednávka?

Po objednání se s Vámi co nejdříve (nejpozději do 2 pracovních dnů) spojí náš pracovník, který Vás bude infromovat o skladové dostupnosti a dohodne s Vámi vše potřebné (způsob a cenu dopravy apod.) Po dohodnutí všeho potřebného Vám e-mailem pošleme fakturu k zaplacení, po jejím zaplacení obdržíte (opět mailem) poukaz k odběru, se kterým si zboží můžete vyzvednout v dohodnutém skladu. Více info o průběhu objedávky viz. další postup po odeslání objednávky.

Nemám možnost vlastního odběru, můžete mi zboží dopravit domů?

Ano, samozřejmě, nabízíme možnost dopravy. Vše o dopravě viz.doprava.

Proč platit předem? nemusím se obávat?

Jsme internetový obchod využívající odběrné smluvní sklady našich partnerů.Tyto sklady proto nejsou schopny inkasovat platby určené pro naši firmu. Není v našich silách mít v každém skladu naše zaměstnance, to bychom nemohli nabízet takové výhodné ceny.
Na trhu působíme od roku 2006, za tuto dobu nákup u nás ověřilo více jak 24.000 spokojených zákazníků a získali jsme tak ocenění Heureka! ověřeno zákazníky. Jsme také členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). APEK je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu.

Hodnocení zákazníků z Heureka.cz

© 2018 StavbaOnline.cz