Vchodová stříška Guttavordach PT / GR

Vchodová stříška Guttavordach PT / GR - stříška nad vchod v rovném provedení. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
7.570,20
6.256,40 Kč bez DPH

Vchodová stříška Guttavordach PT / GR - popis

 

  Vchodová stříška Guttavordach PT / GR - stříška nad vchod v rovném provedení. Je vyrobená ze 4 mm silného akrylového skla. Dodáváno včetně okapu a nerezových profilů. K vhodové       stříške Guttavordach PT /GR je možné dokoupit boční stěnu. Stříška je chodná pro zastřešení vchodů, výloh obchodú nebo balkonů. 

Diskuze k Vchodová stříška Guttavordach PT / GR

Ptejte se technické informace ohledně produktu Vchodová stříška Guttavordach PT / GR. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
  • michaela hlinková 14.01.2019Dobrý den, ráda bych objednala tuto stříšku v černé barvě, pokud je to možné. Nevím, jestli ji máte, popř. která z těch dvou to je. V informacích o produktu se to vyčíst nedá. děkuji

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Vchodová stříška Guttavordach PT / GR je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Vchodová stříška Guttavordach PT / GR

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Vchodová stříška Guttavordach PT / GR? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Vchodová stříška Guttavordach PT / GR, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM