Střešní světlík s dvojsklem UNI

Střešní světlík s dvojsklem UNI - Univerzální střešní světlík slouží k prosvětlení pod střechou a vstupu na střešní plochu. Tepelně izolační dvojsklo o síle 14 mm. Rozměry: 450 x 550 mm Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
od 3.698,99 /ks
3.057,00 Kč bez DPH

 

Varianty Střešní světlík s dvojsklem UNI

  Cena produktu Střešní světlík s dvojsklem UNI je za ks včetně DPH.

druh obsah balení Cena včetně DPH za ks
střešní okno UNI () 1 m2 3.699,00 Kč x Zadejte množství u Vámi požadovaných variant a klikněte níže na tlačítko Vložit do košíku. ks
 

Dodací podmínky pro Střešní světlík s dvojsklem UNI

Možnosti dodání Cena
Auto bez HR (vzdálenost je počítána z nejbližšího skladu) Na dotaz
Osobní odběr možný po individuální dohodě
(Kladno, Ptice)
zdarma

Střešní světlík s dvojsklem UNI - popis

Střešní světlíky jsou produktem k prosvětlení a odvětrání trvale neobývaných a nevytápěných půdních prostor. V obydlených podkrovních místnostech musí být použita střešní okna. Za účelem vylepšení tepelněizolačních vlastností jsou světlíky vyráběny s dvojsklem o tloušťce 14 mm. Střešní světlíky jsou opatřeny zabudovaným lemováním, a proto není nutné toto kupovat zvlášť.

Lemování je vhodné jak pro profilované, tak pro ploché střešní krytiny. Po odstranění nebo odříznutí přebytečné pěnové izolace lze na střešní světlíky namontovat i v případě střech pokrytých plochými střešními krytinami. Integrované lemování s profilovatelnou manžetou, pěnovou izolaci lze zastříhnout dle potřeby nebo zcela odstranit pro zajištění perfektního dosednutí ke střešní krytině.

 • Produkt lze namontovat na všechny druhy střešních krytin
 • Flexibilita systému umožňuje montáž do střech se sklonem 15 - 60 stupňů
 • Provedení odolné vůči nepříznivým vlivům počasí a UV záření
Střešní světlík s dvojsklem UNI  
materiál plast (PVC)
rozměry 450 x 550 mm
sklon střechy 15° - 60°
tloušťka dvojskla 14 mm
barva černá

Tab.: Střešní světlíky s dvojsklem UNI

Montáž

Střešní světlíky lze upevnit na střechu a namontovat velmi snadno. Ke každému světlíku přikládáme montážní návod, ve kterém je uveden obrázkový postup montáže krok za krokem.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Střešní světlík s dvojsklem UNI

Ptejte se technické informace ohledně produktu Střešní světlík s dvojsklem UNI. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Štveráková 26.05.2020Dobrý den, Mám dotaz, ráda bych světlík namontovala na chatku v lese,. Potřebuji ale zajistit, aby nedocházelo k otevírání zevnitř (dětmi). Dá se okno nějak zamknout? popřípadě namontovat na něj třeba visací zámek nebo jiným způsobem zamezit otevírání?

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Střešní světlík s dvojsklem UNI je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Střešní světlík s dvojsklem UNI

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Střešní světlík s dvojsklem UNI? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Střešní světlík s dvojsklem UNI, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM