Stavební pouzdra

Mohlo by vás zajímat

Stavební pouzdro (pouzdra pro posuvné dveře) slouží k osazení dveří a dveřního rámu do zdiva a umožňují zasouvání dveří do stěny. Stavební pouzdro pro posuvné dveře tak chrání dveře před vnějším poškozením. Dveřní pouzdra pro zasunovací dveře se vyrábí ve dvou variantách - do zděné příčky (s drátěnou pozinkovanou mříží a perlinkou) a do sádrokartonu (s přídavnými kapsami pro ukotvení). U nás najdete pouze kvalitní stavební pouzdra JAP, ECLISSE a ALVENIS, což jsou největší a nejznámější výrobci stavebních pouzder.

Proč stavební pouzdra

Velkou výhodou, která jednoznačně hovoří pro stavební pouzdro pro posuvné dveře, je velká úspora místa, jelikož vám umožní využít i prostor v těsné blízkosti dveří. Pokud použijete stavební pouzdra, dveře se schovají ve stěně a oproti otočným dveřím vám ušetří přibližně 2m2 prostoru v místnosti. Stavební pouzdra pro posuvné dveře jistě oceníte i kvůli tichému způsobu otevírání a zavírání posuvných dveří. Naše stavebniny StavbaOnline.cz vám nabízí osvědčená a mnoha zákazníky ověřená stavební pouzdra J.A.P. a Alvelis, což jsou velmi kvalitní výrobci zaručující vaši maximální spokojenost.

Výhody stavebního pouzdra

  • úspora místa
  • snadné a tiché otevírání
  • bezbariérová
  • nepřekáží jako klasické dveře
  • jednoduché rozdělení velkých místností

Montáž stavebního pouzdra

Stavební dveřní pouzdro pro posuvní dvěře vám bude dodáno jako jeden celistvý balíček jednotlivých komponent. Součástí každého balení stavebního pouzdra je samozřejmě montážní postup, prostřednictvím kterého budete schopni stavební pouzdro bez obtíží složit. Nechybí ani důležitý výpis součástí pouzdra, které je vhodné ihned po rozbalení důkladně zkontrolovat.

Stavební pouzdra - produkty


Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM