NIAGARA správková barva 24 ml

NIAGARA správková barva 24 ml se dodává pouze s celým okapovým systémem. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 10 dnů u vás
Cena pro vás:
80,10
66,20 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro NIAGARA správková barva 24 ml

Možnosti dodání Cena
do 50 m2 krytiny 605 s DPH
nad 50 m2 krytiny doprava zdarma
Vyzvednutí ze smluvních skladů Na dotaz

Okapový systém Niagara je možné objednat pouze v hodnotě nad 2800 Kč. Okapový systém Niagara není možné vyzvednout ze smluvních skladů stavebnin, zaváží se přímo z výroby Satjam k zákazníkovi na stavbu. Případně je možný vlastní odvoz ze skladů Satjam v Ostravě, Brně, Hradci Králové, Úvalech u Prahy a Ústí n.Labem. Doprava zdarma při objednávce nad 7000 Kč platí v případě akceptování navrhnutého termínu výrobcem Satjam. Termín dodání vám písemně sdělíme cca 5-7 dní před závozem a výrobce Satjam jej den před závozem potvrdí sms zprávou. V den závozu musí být zákazník k zastižení na telefonu (řidič bude volat), v opačném případě nemůže být zakázka zavezena! V případě opakovaného závozu může být tento další závoz výrobcem již zpoplatněn.

NIAGARA správková barva 24 ml - popis

NIAGARA správková barva 24 ml se dodává  pouze s celým okapovým systémem. Umožňuje případné drobné povrchové opravy okapního systému SATJAM.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k NIAGARA správková barva 24 ml

Ptejte se technické informace ohledně produktu NIAGARA správková barva 24 ml. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu NIAGARA správková barva 24 ml je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze NIAGARA správková barva 24 ml

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem NIAGARA správková barva 24 ml? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na NIAGARA správková barva 24 ml, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM