Senzorové odpadkové koše

Senzorové odpadkové koše IMAXX patří do skupiny nejmodernějších a inovativních produktů pro váš byt či kancelář, jsou ideální pro lékařské ordinace a další zdravotniceké provozy. Hlavní předností bezdotykových senzorových košů je jejich snadná obsluha a kvalitní zpracování. Senzorové koše IMAXX využívají bezdotykovou technologii "TouchLess", která vám umožňuje jednoduchou a hlavně bezdotykovou obsluhu senzorových košů. Senzorové koše IMAXX vám tak splní vysoké nároky na čistotu vaší domacnosti či kanceláře, protože brání šíření virózních chorob a bakterií. Dopřejte díky senzorovým košům maximální hygienu a čistotu vám i vaši rodině.

Jak fungují senzorové odpadkové koše

Senzorové odpadkové koše IMAXX jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a plastů. Senzorové koše IMAXX je zcela automatické díky využití senzorů IMAXX TouchLess, které jsou řízeny elektronickou logickou jednotkou IMAXX Chip. Stačí tak pouze, aby jste přiblížili ruku nebo nějaký předmět k víku bezdotykového koše a ten se ihned automaticky otevře. Pár sekund po to, co vložíte odpadky do koše, se víko samo i uzavře. Vyberte si z naší široké nabídky senzorových košů podle tvaru a objemu senzorového koše, který bude splňovat vaše představy a potřeby.

Senzorové koše - video

Nejprodávanější Senzorové odpadkové koše

  Senzorové odpadkové koše - produkty

  V této kategorii nejsou žádné produkty.

  Proč koupit Senzorové odpadkové koše na StavbaOnline.cz

  • Senzorové odpadkové koše levně

   U nás nakoupíte produkty z kategorie Senzorové odpadkové koše levně a navíc z pohodlí vašeho domova.

  • Senzorové odpadkové koše dopravíme až k vám

   Produkty kategorie Senzorové odpadkové koše vám dopravíme kamkoliv po celé ČR.

  • Jen kvalitní Senzorové odpadkové koše

   U nás koupíte pouze značkové a kvalitní Senzorové odpadkové koše.

  • Ověřeno zákazníky

   Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz.


  © 2018 StavbaOnline.cz
  Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM