Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO

Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO se používá jako doplněk ke střešním krytinám a trapézovým plechům. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 14 dnů u vás
Cena pro vás:
53,20
44,00 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO

Možnosti dodání Cena
do 50 m2 krytiny 500 Kč bez DPH
nad 50 m2 krytiny doprava zdarma
Vyzvednutí ze smluvních skladů není možné

Obloukovou střešní sněhovou zábranu Satjam SZO je možné samostatně objednat pouze v hodnotě nad 2800 Kč. Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO není možné vyzvednout ze smluvních skladů stavebnin, zaváží se přímo z výroby Satjam k zákazníkovi na stavbu. Případně je možný vlastní odvoz ze skladů Satjam v Ostravě, Brně, Hradci Králové, Úvalech u Prahy a Ústí n.Labem. Doprava zdarma při objednávce nad 7000 Kč platí v případě akceptování navrhnutého termínu výrobcem Satjam. Termín dodání vám písemně sdělíme cca 5-7 dní před závozem a výrobce Satjam jej den před závozem potvrdí sms zprávou. V den závozu musí být zákazník k zastižení na telefonu (řidič bude volat), v opačném případě nemůže být zakázka zavezena! V případě opakovaného závozu může být tento další závoz výrobcem již zpoplatněn.

Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO - popis

Obloukové střešní sněhové zábrany Satjam SZO jsou standardním klempířským doplňkem k plechovým střešním krytinám a trapézovým plechům od českého výrobce společnosti Satjam.

Parametry obloukové střešní sněhové zábrana Satjam SZO

 • tloušťka - 0,5 mm
 • vstupní surovina - ocelový pozinkovaný plech s organickým povlakem
 • povrch polyestersat PE25
 • životnost 50 - 60 let s minimálními nároky na údržbu
 • sněhové zachytávače se prodávají na kusy
 • vyrábí se v několika barevných odstínech RAL (např. RAL3011), kdy číslo barvy značí odstín dle platného RAL vzorníku barev na kov
 • cena platí pro barvu červenou, černou, hnědou, grafitově šedou a terakota, ostatní barvy s příplatkem

Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO není možné odebrat ze smluvních skladů stavebnin - pouze z meziskladů výrobce (Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava, Ústí n.L., Úvaly).

Alternativy k Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Satjam sněhový zachytávač SZ 80

Ptejte se technické informace ohledně produktu Satjam sněhový zachytávač SZ 80. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • 30CZJ50JD www.yandex.ru 03.03.202030CZJ50JD www.yandex.ru

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Satjam sněhový zachytávač SZ 80 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2020 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM