Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO

Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO se používá jako doplněk ke střešním krytinám a trapézovým plechům. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 14 dnů u vás
Cena pro vás:
53,20
44,00 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO

Možnosti dodání Cena
do 50 m2 krytiny 605 s DPH
nad 50 m2 krytiny doprava zdarma
Vyzvednutí ze smluvních skladů Na dotaz

Obloukovou střešní sněhovou zábranu Satjam SZO je možné samostatně objednat pouze v hodnotě nad 2800 Kč. Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO není možné vyzvednout ze smluvních skladů stavebnin, zaváží se přímo z výroby Satjam k zákazníkovi na stavbu. Případně je možný vlastní odvoz ze skladů Satjam v Ostravě, Brně, Hradci Králové, Úvalech u Prahy a Ústí n.Labem. Doprava zdarma při objednávce nad 7000 Kč platí v případě akceptování navrhnutého termínu výrobcem Satjam. Termín dodání vám písemně sdělíme cca 5-7 dní před závozem a výrobce Satjam jej den před závozem potvrdí sms zprávou. V den závozu musí být zákazník k zastižení na telefonu (řidič bude volat), v opačném případě nemůže být zakázka zavezena! V případě opakovaného závozu může být tento další závoz výrobcem již zpoplatněn.

Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO - popis

Obloukové střešní sněhové zábrany Satjam SZO jsou standardním klempířským doplňkem k plechovým střešním krytinám a trapézovým plechům od českého výrobce společnosti Satjam.

Parametry obloukové střešní sněhové zábrana Satjam SZO

 • tloušťka - 0,5 mm
 • vstupní surovina - ocelový pozinkovaný plech s organickým povlakem
 • povrch polyestersat PE25
 • životnost 50 - 60 let s minimálními nároky na údržbu
 • sněhové zachytávače se prodávají na kusy
 • vyrábí se v několika barevných odstínech RAL (např. RAL3011), kdy číslo barvy značí odstín dle platného RAL vzorníku barev na kov
 • cena platí pro barvu červenou, černou, hnědou, grafitově šedou a terakota, ostatní barvy s příplatkem

Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO není možné odebrat ze smluvních skladů stavebnin - pouze z meziskladů výrobce (Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava, Ústí n.L., Úvaly).

Alternativy k Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Satjam sněhový zachytávač SZ 80

Ptejte se technické informace ohledně produktu Satjam sněhový zachytávač SZ 80. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • 30CZJ50JD www.yandex.ru 03.03.202030CZJ50JD www.yandex.ru

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Satjam sněhový zachytávač SZ 80 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Satjam sněhový zachytávač obloukový SZO, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM