Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks)

Satjam samovrtný šroub SDT se používá pro kotvení plechu do dřevěného podkladu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 14 dnů u vás
Cena pro vás:
486,20
401,90 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks)

Možnosti dodání Cena
do 50 m2 krytiny 500 Kč bez DPH
nad 50 m2 krytiny doprava zdarma
Vyzvednutí ze smluvních skladů není možné

Satjam samovrtný šroub SDT je možné samostatně objednat pouze v hodnotě nad 2800 Kč. Satjam samovrtný šroub SDT není možné vyzvednout ze smluvních skladů stavebnin, zaváží se přímo z výroby Satjam k zákazníkovi na stavbu. Případně je možný vlastní odvoz ze skladů Satjam v Ostravě, Brně, Hradci Králové, Úvalech u Prahy a Ústí n.Labem. Doprava zdarma při objednávce nad 7000 Kč platí v případě akceptování navrhnutého termínu výrobcem Satjam. Termín dodání vám písemně sdělíme cca 5-7 dní před závozem a výrobce Satjam jej den před závozem potvrdí sms zprávou. V den závozu musí být zákazník k zastižení na telefonu (řidič bude volat), v opačném případě nemůže být zakázka zavezena! V případě opakovaného závozu může být tento další závoz výrobcem již zpoplatněn.

Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks) - popis

Satjam samovrtný šroub SDT je standardním doplňkem ke střešním krytinám a trapézovým plechům od českého výrobce společnosti Satjam.

Satjam samovrtný šroub SDT - technické údaje

 • samovrtný šroub do dřeva s těsněním
 • rozměry 4,8 x 35 mm
 • vrtná kapacita 1 mm
 • normovaná spotřeba 7 ks / m2 krytiny
 • pro střešní krytiny s povrchovou úpravou pozink, aluzinek a lakované
 • vyrábí se v barevných odstínech dle vzorkovnice standardních barev Satjam
 • prodává se po celých baleních (250 ks)

Satjam samovrtný šroub SDT není možné odebrat ze smluvních skladů stavebnin - pouze z meziskladů výrobce (Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava, Ústí n.L., Úvaly) a dodává se pouze na celá balení po 250 kusech.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks)

Ptejte se technické informace ohledně produktu Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks). Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Lukáš 23.06.2020Dobrý den,chci si u vás objednat kompletní plechovou střechu v červené barvě i s oplechováním,žlab atd.Budou šrouby ve stejné barvě střechy i zavětrové plechy?A ještě bych se chtěl zeptat na samotný šroub 35 mm je celková délka?
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, veškeré komponenty lze objednat v barvě krytiny. Samotný šroub 35 mm, kde je tato délka jen vrtná část bez hlavičky. S pozdravem Stavba Online
 • Jaroslav Zapletal 25.04.2019dobrý den, délka 35 mm je celková délka nebo jen délka závitu - zajímá mě délka závitu, děkuji za odpověď, Zapletal
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý deň, 35 mm je délka závitu bez hlavy. Pekný deň, Stavbaonline

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks) je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks)

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks)? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Satjam samovrtný šroub SDT (bal.250 ks), pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2020 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM