Sádrokartonové desky

Mohlo by vás zajímat

V nabídce najdete sádrokartonové desky značek KNAUF, LAFARGE a RIGIPS. Kromě základních, impregnovaných, protipožárních a akustických SDK desek dodáváme sádrovláknité desky Fermacell a veškeré příslušenství jako kotvení, profily, parozábrany, penetrace, lepidla, tmely, pásky a těsnění pro sádrokarton.

Sádrokartonové desky jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech. Sádrokartonové desky můžete použít jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Využít pro sádrokartonové desky je mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn.

Sádrokartonové desky - rozměry

Nabízíme Vám sádrokartonové desky v šířce 1250 mm, ve standardní délce 2000 mm, s pokrokovým řešením podélné hrany desek nazývané „hrana PRO“. Tato hrana u sádrokartonové desky usnadňuje a zefektivňuje montáž. Sádrokartonové desky lze dodat také v rozměrech 1250 x 2000, 1250 x 2600, 1250 x 2750 a 1250 x 3000 mm (š x v).

Sádrokartonové desky - produkty

  • 1
  • 2

Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM