Rockwool

RockwoolFirma Rockwool je jedním z předních výrobců tepelných izolací, zvláště minerální vlny. Minerální vaty Rockwool je tepelná izolace, která se velmi často používá nejen pro zateplení fasády, ale všude tam, kde je potřeba chránit budovu před tepelnými ztrátami.Tepelná izolace Rockwool chrání budovu před prochladnutím a vytváří tak příjemné vnitřní prostředí. Při vysokých venkovních teplotách minerální vlna Rockwool naopak pomáhá udržovat příjemně chladnou vnitřní teplotu. 

Proč Rockwool

Velmi důležitou vlastností minerální vaty Rockwool je její schopnost odolávat teplotám přesahujícím 1 000 °C. Minerální vlna Rockwool funguje skvěle jako protipožární ochrana a dokáže tak prodloužit čas, který je potřeba k evakuaci hořící budovy. Další výhodou tepelné izolace Rockwool je její ekologická výroba, která tak šetří v dnešní době tak drahocenou energii a také životní prostředí. Minerální vaty Rockwool jistě oceníte také pro její dobrou zvukovou izolaci.

Rockwool ve světě

Výrobce minerální vaty Rockwool vyrábí své produkty na třech kontinentech v celkem 21 továrnách a její obchodní zastoupení najdete po celé světě. Díky tomu jsou její výrobky z minerální vlny dostupné ve všech částech světa.

Naše internetové stavebniny StavbaOnline.cz vám nabízí výrobky firmy Rockwool za nízké ceny a navíc i s dopravou kamkoliv po celé ČR. Pokud si nevíte rady s výběrem toho pravého výrobku Rockwool pro vaše řešení, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme

 • Rockwool Airrock HD

  od 50,70 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Minerální vata Rockwool Airrock HD je polotuhá těžká deska. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

 • Rockwool Fasrock

  od 54,30 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Minerální vata Rockwool Fasrock je deska z kamenné vlny (minerální plsti) s podélnou orientací vláken, určená ke kontaktnímu zateplení fasády.

 • Rockwool Frontrock Max E

  od 142,60 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Rockwool Frontrock Max E je fasádní deska nové generace s podélnou orientací vláken a vyztuženou horní vrstvou.

 • Rockwool Megarock Plus

  od 87,70 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Rockwool Megarock Plus je rolovaný pás z kamenné vlny (minerální plsti) pro stavební tepelné izolace vnitřních konstrukcí - stropů, podhledů a podlah mezi trámy nebo polš...

 • Rockwool Rockmin Plus (Multirock)

  od 35,60 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Rockwool Rockmin Plus (dříve Multirock) je tepelná izolace z kamenné vlny ve formátu desek.

 • Rockwool Rockton (dříve Airrock ND)

  od 54,40 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

 • Rockwool Steprock HD

  od 92,00 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Rockwool Steprock HD je doporučená izolace pro lehké akustické plovoucí podlahy.

 • Rockwool Steprock ND

  od 68,70 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Rockwool Steprock ND pro stavební tepelné a akustické izolace těžkých plovoucích podlah s požadavky na snížení kročejové a vzduchové neprůzvučnosti.

 • Rockwool Superrock (Airrock LD)

  od 40,70 Kč
  za m2 včetně DPH

   Detail

  Minerální vata Rockwool Superrock (dříve Airrock LD) je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

 • Steprock dilatační pásek

  od 1.330,00 Kč
  za bal. včetně DPH

   Detail

  Steprock dilatační pásek minimalizuje akustické mosty mezi plovoucí podlahou a stěnou.

 • 1

Hodnocení zákazníků z Heureka.cz

© 2018 StavbaOnline.cz | Jede na LimeShop