PRIMALEX penetrace univerzální 5L

Pro napouštění savých podkladů jako je beton, vláknocementové a třískocementové desky, pórobeton, sádrová, vápenná, vápenocementová i disperzní omítka. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
375,00 Kč
Nyní ušetríte:
19,50 Kč (sleva 5%)
Cena pro vás:
355.50
293,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro PRIMALEX penetrace univerzální 5L

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

PRIMALEX penetrace univerzální 5L - popis

Pro napouštění savých podkladů jako je beton, vláknocementové a třískocementové desky, pórobeton, sádrová, vápenná, vápenocementová i disperzní omítka. Je vhodná i na dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky, sádrokarton, neglazovanou keramiku apod. Není určena k penetraci podkladů před silikonovými a silikátovými nátěry.

Dokumenty k PRIMALEX penetrace univerzální 5L

Příslušenství k PRIMALEX penetrace univerzální 5L


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k PRIMALEX penetrace univerzální 5L

Ptejte se technické informace ohledně produktu PRIMALEX penetrace univerzální 5L. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu PRIMALEX penetrace univerzální 5L je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze PRIMALEX penetrace univerzální 5L

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem PRIMALEX penetrace univerzální 5L? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na PRIMALEX penetrace univerzální 5L, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM