Kvalitní minerální vaty Rockwool

RockwoolDnes vám chceme představit světově známého výrobce převážně tepelně izolační minerální vaty výborných vlastností - firmu Rockwool. Výrobky firmy Rockwool samozřejmě najdete v sortimentu našich stavebnin. Firma Rockwool je jedním z předních výrobců tepelných izolací, zvláště minerální vlny. Minerální vaty Rockwool je tepelná izolace, která se velmi často používá nejen pro zateplení fasády, ale všude tam, kde je potřeba chránit budovu před tepelnými ztrátami.Tepelná izolace Rockwool chrání budovu před prochladnutím a vytváří tak příjemné vnitřní prostředí. Při vysokých venkovních teplotách minerální vlna Rockwool naopak pomáhá udržovat příjemně chladnou vnitřní teplotu.

Proč Rockwool

Velmi důležitou vlastností minerální vaty Rockwool je její schopnost odolávat teplotám přesahujícím 1 000 °C. Minerální vlna Rockwool funguje skvěle jako protipožární ochrana a dokáže tak prodloužit čas, který je potřeba k evakuaci hořící budovy. Další výhodou tepelné izolace Rockwool je její ekologická výroba, která tak šetří v dnešní době tak drahocenou energii a také životní prostředí. Minerální vaty Rockwool jistě oceníte také pro její dobrou zvukovou izolaci.

Rockwool ve světě

Výrobce minerální vaty Rockwool vyrábí své produkty na třech kontinentech v celkem 21 továrnách a její obchodní zastoupení najdete po celé světě. Díky tomu jsou její výrobky z minerální vlny dostupné ve všech částech světa. Naše internetové stavebniny StavbaOnline.cz vám nabízí výrobky firmy Rockwool za nízké ceny a navíc i s dopravou kamkoliv po celé ČR. Pokud si nevíte rady s výběrem toho pravého výrobku Rockwool pro vaše řešení, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

Přečtěte si další články z naší stavební poradny:


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM