Jak vybrat zábradlí

Stavíte či rekonstruujete? Řešíte schodiště? Pak jste určitě narazili na problém se jménem zábradlí. Kde kdo si řekne, že je to v podstatě prkotina. Ale kdo si řešením schodiště prošel, ví, že to taková legrace není. Ano, můžete návrh, výrobu i samotnou montáž zábradlí nechat na odborné firmě. Ale je tu i druhá a také mnohem levnější varianta - vybrat si a nainstalovat si zábradlí sám.  V dnešní době, kdy každý počítá každou korunu, což u stavby domu či rekonstrukci platí dvojnásob, se čím dál více lidí rozhoduje pro druhou variantu. A rozhodně to není špatná volba. Spíše naopak. Nejen, že ušetříte nemalé peníze, ale sestavíte si zábradlí přesně podle vašich představa potřeb. Velmi osvědčeným je stavebnice zábradlí od firmy J.A.P., která se na výrobu zábradlí, stavebních pouzder pro posuvné dveře a půdních dveří specializuje.

Zábradlí JAP

  1. Zábradlí podle vašich představ

    Zábradlí JAP se sestává z jednotlivých nerezových prvků, které vám v celkovém provedení dají možnost kombinaci výplní, madel a ukotvením samotného schodiště. Komponenty jsou vytvářeny v duchu čistého designu, který se hodí do moderně stylizovaných domů či bytů. Velmi zajímavě a příjemně pak vypadá kombinace nerezové výplně a čirým, matným nebo potištěným sklem. Nemusíte tak již zdlouhavě řešit objednání zábradlí u specializované firmy, sami si pohodlně z domova vyberete zábradlí a jeho komponenty a obvykle do týdne jej máte doma.

  2. Snadná montáž zábradlí

    Sestavení zábradlí JAP velmi snadné, je koncipováno jako stavebnice, takže jednotlivé dílce do sebe dokonale zapadají. Smontovat a nainstalovat zábradlí JAP tak zvládne každý průměrný domácí kutil. Pokud by i tak někdo měl obavy, může postupovat podle montážního videa, která krok po kroku provede montáží zábradlí. Pokud i tak se někdo neodváží k vlastoruční montáži, není problém sjednat instalaci u smluvních partnerů, kteří jsou po celé České republice.

Kde koupit zábradlí JAP

Prodejců systému stavebnic zábradlí JAP je mnoho a najdete je v každém koutě České republiky. Pokud si zábradlí chcete vybrat z pohodlí vašeho domova či kanceláře, najdete celý sortiment zábradlí JAP v přehledné nabídce našich internetových stavebnin StavbaOnline.cz. U nás koupíte zábradlí JAP opravdu levně a s dopravou kamkoliv po celé ČR. A navíc jsme pro vás nyní připravili akci - nakupte zábradlí JAP za 8.000 Kč a více a dostanete od nás praktický dárek - 40-dílnou sadu nářadí Black&Decker. Neváhejte, akce je omezena počtem dárků. Zábradlí JAP na StavbaOnline »

Přečtěte si další články z naší stavební poradny:


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM