Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm

Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Na dotaz
Běžná cena:
227,60 Kč
Nyní ušetríte:
-21,40 Kč (sleva -9%)
Cena pro vás:
249.10
205,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm - popis

Kovaný hrot dobře prostupuje zeminou, stlačená zemina mezi závity zajišťuje pevné usazení vrutu. Základy možné okamžitě zatížít, oproti čekání při betonování.  Vruty jsou testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž. Zemní vruty se používají pro upevnění plotů, pergol, dětských hřišť. dřevostaveb, nosných sloupků.
Zemní vruty jako moderní a snadno přemístitelná alternativa běžných betonových základů. Zemní vruty je možné použít na  různé druhy plotů - zahradní, průmyslové, staveništní. V zahradě na ploty, pergoly, terasy, dětská hřiště, houpačky, lávky, stání pro auto. Na veřejném prostranství lze vruty využít na bariéry, zábrany, zastávky, čekárny, turnikety, vybavení parků a další.

Video je natáčené v našem výstavním areálu Vladeko. 


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm

Ptejte se technické informace ohledně produktu Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Patka vrutu VLADEKO Bayo.s U 70 mm, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM