Paropropustná fólie Guttafol DO 95

Paropropustná fólie Guttafol DO 95 je vysoce difúzní (kontaktní) fólie pro nevětrané střechy bez bednění. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
16,90
14,00 Kč bez DPH

Paropropustná fólie Guttafol DO 95 - popis

Paropropustná fólie Guttafol DO 95 je vysoce difúzní (kontaktní) fólie pro nevětrané střechy bez bednění.

Unikátní systém difuzně otevřených fólií, který zajišťuje několik zásadních aspektů pro optimální funkci střešního pláště.

Vysoká difúzní propustnost - díky schopnosti propustit značné množství (až 1200 g/m2/den) vodní páry, zajišťuje Guttafol DO dokonalé dýchání střešní konstrukce a optimalizuje tepelně-vlhkostní režim v podstřešním prostoru, zejména u tepelných izolací jejich termoizolační vlastnosti.

 

 

Rozměr : 1,5 x 50 m2

Plošná hmotnost : 95 g / m2

Diskuze k Paropropustná fólie Guttafol DO 95

Ptejte se technické informace ohledně produktu Paropropustná fólie Guttafol DO 95. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Paropropustná fólie Guttafol DO 95 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Paropropustná fólie Guttafol DO 95

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Paropropustná fólie Guttafol DO 95? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Paropropustná fólie Guttafol DO 95, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM