Paropropustná fólie Eurofol 150

Paropropustná fólie Eurofol 150 Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
19,40
16,10 Kč bez DPH

Paropropustná fólie Eurofol 150 - popis

Paropropustná fólie Eurofol 150 -  Difuzní fólie Eurofol 135 je kontaktní 3-vrstvá difúzně otevřená fólie pro vytvoření doplňkové hydroizolační vrstvy šikmé střechy, popř provětrávané fasády (bez přiznaných spár)  vyrobená polypropylenových textilií a vodotěsného filmu. Chrání dřevěné prvky krovu, popř. fasádního roštu a tepelnou izolaci před pronikáním vody při poškození střechy, netěsnostech střešní krytiny nebo fasádního obkladu. Zvyšuje vzduchotěsnost střešního nebo fasádního pláště. Je určena k přímé pokládce na tepelnou izolaci, popř. dřevěné bednění a umožnuje tak využití celé výšky krokve nebo konstrukce fasádního roštu pro vložení tepelné izolace. Difúzní fólie je zároveň vysoce propustná pro vodní páry (hodnota Sd 0,02) a umožňuje tak odvětrání vodních par prostupujících z interiéru např. z důvodu nedokonale provedené parotěsnící vrstvy na vnitřní straně střešního pláště. 

Diskuze k Paropropustná fólie Eurofol 150

Ptejte se technické informace ohledně produktu Paropropustná fólie Eurofol 150. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Paropropustná fólie Eurofol 150 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Paropropustná fólie Eurofol 150

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Paropropustná fólie Eurofol 150? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Paropropustná fólie Eurofol 150, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM