Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband

Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband je velmi pevná a pružná páska pro vytvoření parotěsného spoje u parozábran GUTTAFOL. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
245,70
203,10 Kč bez DPH

Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband - popis

Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband je velmi pevná a pružná páska pro vytvoření parotěsného spoje u parozábran GUTTAFOL. Speciální slo­žení lepicí vrstvy (bez­ros­pouštědlový polyakrylát) bylo vyvinuto pro dlouhodobé spojení parozábran z LDPE. Zvlášť silně trvale lepivá.

Diskuze k Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband

Ptejte se technické informace ohledně produktu Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Parotěsná akrylová páska Guttaband WB Uniband, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM