Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní)

Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní) - Kontaktní difuzní fólie pod střešní krytinu Eurofol 135 určená k přímé pokládce na tepelnou izolaci nebo bednění. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
od 18,00 /m2
14,80 Kč bez DPH

Varianty Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní)

  Cena produktu Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní) je za m2 včetně DPH.

druh obsah balení Cena včetně DPH za m2
Eurofol 135 (1,5 x 50 m) 75 m2 18,00 Kč x Zadejte množství u Vámi požadovaných variant a klikněte níže na tlačítko Vložit do košíku. m2
 

Dodací podmínky pro Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní)

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní) - popis

Difuzní fólie Eurofol 135 je kontaktní 3-vrstvá difúzně otevřená fólie pro vytvoření doplňkové hydroizolační vrstvy šikmé střechy, popř provětrávané fasády (bez přiznaných spár)  vyrobená polypropylenových textilií a vodotěsného filmu. Chrání dřevěné prvky krovu, popř. fasádního roštu a tepelnou izolaci před pronikáním vody při poškození střechy, netěsnostech střešní krytiny nebo fasádního obkladu. Zvyšuje vzduchotěsnost střešního nebo fasádního pláště. Je určena k přímé pokládce na tepelnou izolaci, popř. dřevěné bednění a umožnuje tak využití celé výšky krokve nebo konstrukce fasádního roštu pro vložení tepelné izolace. Difúzní fólie je zároveň vysoce propustná pro vodní páry (hodnota Sd 0,02) a umožňuje tak odvětrání vodních par prostupujících z interiéru např. z důvodu nedokonale provedené parotěsnící vrstvy na vnitřní straně střešního pláště. 

Eurofol 135 je ekonomická, ale funkční varianta určená pro méně náročné aplikace nebo dočasné zakrytí. Při požadavku zvýšené spolehlivosti doporučujeme použití fólie z řady Guttafol DO.

 • Na tepelnou izolaci i bednění
 • Zvyšuje účinnost tepelné izolace
 • Vysoká paropropustnost
 • UV odolnost 2 měsíce
Difuzní fólie Eurofol 135  
materiál polypropylenová textílie
rozměry 50 x 1,5 m
plošná hmotnost 135 g/m2
tepelná stálost  od -30°C do + 90°C
paropropustnost Sd 0,02 m
UV stálost 2 měsíce
požární odolnost  E

 

Podívejte se na produkt Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní) na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní)

Ptejte se technické informace ohledně produktu Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní). Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní) je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní)

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní)? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Paropropustná fólie Eurofol 135 (kontaktní), pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM