OSB desky

OSB desky

OSB desky jsou u vás, našich zákazníků, nejoblíbenějšími stavebními deskami, a to hlavně díky širokým možnostem využití. Velkou předností OSB desek, kterou jistě oceníte, je jejich pevnost a tuhost. OSB desky můžete použít do podlah, jako záklop střechy, na podbití střech a šikmin, na stavbu přístřešků nebo pergoly, tvorbu bednění. OSB desky využijete i jako dekorační prvek, například pro obklad stěn či v nábytkářství.

4 důvody, proč koupit OSB desky u nás

 1. Nabízíme vám kvalitní značkové OSB desky Kronospan.
 2. OSB desky můžete odebrat z 29 skladů po celé ČR ZDARMA.
 3. Nebo vám je dovezeme kamkoliv po celé ČR pouze za 690 Kč při odběru nad 5.000 Kč, případně za 790 Kč při odběru do 5.000 Kč.
 4. OSB desky vám dodáme obvykle do 2-4 pracovních dnů.

Druhy OSB desek

OSB desky se vyrábí s kolmou hranou nebo s pero-drážkou. Perodrážkové OSB desky se používají pro podlahové konstrukce, obklady šikmin, obklady stěn a pro všechny konstrukce, kde je vyžadován pevný a přesný spoj, jelikož OSB desky pero drážka snadno, přesně a pevně navzájem napojíte. OSB desky s kolmou hranou můžete využít jako opláštění konstrukcí, při tvorbě sendvičových panelů, jsou vhodné i pro tesařské a truhlářské práce. Velmi často se OSB deska využívá jako bednění při betonáži, dočasné oplocení a uzavření staveniště a krytí otvorů v budovách při rekonstrukcích.

Informace o OSB deskách

Námi dodávané OSB desky Kronospan jsou na rozdíl od desek jiných výrobců bez formaldehydu, což poznáte díky označení Superfinish Eco. Označení OSB desek číslicí 3 znamená odolnost proti vlhkosti, tedy je můžete použít do vlhkého prostředí, nikoliv však tam, kde by byly OSB desky v přímém kontaktu s vodou (např.: terasa, koupelna atd.).

OSB desky rozměry

Námi nabízené OSB desky Kronospan můžete koupit v těchto rozměrech:

 • 2500 x 625 mm - tento rozměr OSB desek je běžně skladem
 • 2500 x 675 mm - tento rozměr OSB desek bývá jen výjimečně a jeho dostupnost je třeba poptat

Chcete ušetřit? Neváhejte a nakupte OSB desky levně na našich stavebninách právě teď! Podívejte se na náš ceník OSB desek a nakoupíte nejlevnější osb desky.

OSB desky - produkty

 • 1

Proč koupit OSB desky na StavbaOnline.cz

 • OSB desky levně

  U nás nakoupíte produkty z kategorie OSB desky levně a navíc z pohodlí vašeho domova.

 • OSB desky dopravíme až k vám

  Produkty kategorie OSB desky vám dopravíme kamkoliv po celé ČR.

 • Jen kvalitní OSB desky

  U nás koupíte pouze značkové a kvalitní OSB desky.

 • Ověřeno zákazníky

  Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz.


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM