OSB desky

Mohlo by vás zajímat

OSB desky jsou u vás, našich zákazníků, nejoblíbenějšími stavebními deskami, a to hlavně díky širokým možnostem využití. Velkou předností OSB desek, kterou jistě oceníte, je jejich pevnost a tuhost. OSB desky můžete použít do podlah, jako záklop střechy, na podbití střech a šikmin, na stavbu přístřešků nebo pergoly, tvorbu bednění. OSB desky využijete i jako dekorační prvek, například pro obklad stěn či v nábytkářství.

4 důvody, proč koupit OSB desky u nás

  1. Nabízíme vám kvalitní značkové OSB desky Kronospan.
  2. OSB desky můžete odebrat z 29 skladů po celé ČR ZDARMA.
  3. Nebo vám je dovezeme kamkoliv po celé ČR pouze za 690 Kč (bez DPH)
  4. OSB desky vám dodáme obvykle do 2-4 pracovních dnů.

Druhy OSB desek

OSB desky se vyrábí s kolmou hranou nebo s perodrážkou. Perodrážkové OSB desky se používají pro podlahové konstrukce, obklady šikmin, obklady stěn a pro všechny konstrukce, kde je vyžadován pevný a přesný spoj, jelikož OSB desky pero drážka snadno, přesně a pevně navzájem napojíte. OSB desky s kolmou hranou můžete využít jako opláštění konstrukcí, při tvorbě sendvičových panelů, jsou vhodné i pro tesařské a truhlářské práce. Velmi často se OSB deska využívá jako bednění při betonáži, dočasné oplocení a uzavření staveniště a krytí otvorů v budovách při rekonstrukcích.

Informace o OSB deskách

Námi dodávané OSB desky Kronospan jsou na rozdíl od desek jiných výrobců bez formaldehydu, což poznáte díky označení Superfinish Eco. Označení OSB desek číslicí 3 znamená odolnost proti vlhkosti, tedy je můžete použít do vlhkého prostředí, nikoliv však tam, kde by byly OSB desky v přímém kontaktu s vodou (např.: terasa, koupelna atd.).

OSB desky rozměry

Námi nabízené OSB desky Kronospan můžete koupit v těchto rozměrech:

  • 2500 x 625 mm - tento rozměr OSB desek je běžně skladem
  • 2500 x 675 mm - tento rozměr OSB desek bývá jen výjimečně a jeho dostupnost je třeba poptat

Chcete ušetřit? Neváhejte a nakupte OSB desky levně na našich stavebninách právě teď! Podívejte se na náš ceník OSB desek a nakoupíte nejlevnější osb desky.

OSB desky - produkty

  • 1

Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM