-

Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Cena pro vás:
0,00
0,00 Kč bez DPH

 

- popis


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k

Ptejte se technické informace ohledně produktu . Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Petrečková 13.06.2013Dobrý den, koupila jsem chatu. Vnějšek dřevo, vnitřek umakart. Umakart chci vybourat a místo něj vnitřek zateplit a obložit dřevěnými palubkami. Můžete poradit co mám zakoupit a jak udělat izolaci? Děkuji za radu, přeji pěkný den.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, můžete použít tuto vatu Isover Uni či případně levnější Isover Orsik. Musíte však udělat předsazenou příčku, tedy například ze sádrokartonu či trámků, které potom pobijete palubkami. Je to na delší vysvětlování, případně mne kontaktujte na infolince, zjednodušeně Vám to popíšu. Hezký den.
 • Luděk Hainc 15.10.2009Dobrý den, sravím RD, kde bude nezateplená půda. Krov je z vazníků. Skladba stropu je navržena: sadrokarton 12,5 mm, folie Dekfol N Al 170 speciál,Orsil UNI 3x 100 mm. Část půdy 3x10 metrů bude zaklopena prkny. Mám mezi prkny a Orsilem ponechat mezeru, a je potřeba na ostatní části půdy Orsil něčím zakryr (uvažoval jsem geotextilii nebo sololit, co by bylo vhodnější). Děkuji za odpověď.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, mezeru nechat nemusíte, Orsil, pokud jej chcete ochránit před vnějšími vlivy zakryjte superdifuzní folií, např. DEKTEN. Pěkný den
 • Jež 29.09.2009Přeji hezký den.Jaký je prosím rozdíl, co se týče tepelného odporu ,mezi polystyrenem EPS 70 a Orsilem uni.Děkuji.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, prakticky neměřitelný, lambda 0,039 Watt na metr na Kelvina...:o). Pokud hrozí zvýšená vlhkost, řádově lépe odolá polystyren. Pěkný den.
 • josef malý 16.08.2009Dobrý den, chtěl bych zateplit RD provětrávanou fasádou, na dřevěném roštu ve dvou vrstvách na sebe kolmých 2x50 mm , izolant budu muset ke zdi fixovat jěště hmoždinkami, je možné použit orsil uni , nebo musim dat dražší fassil nebo hardsil, je mezi nimi nejaký rozdíl ? děkuji.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, izolant v roštu již fixovat nemusíte, můžete použít UNI, FASSIL a HARDSIL je tužší varianta, vhodná např. pro velké tloušťky. Pěkný den
 • Vlasta Štěpánek 29.04.2009Dobrý den, obkládám stěny baráku dřevěnými palubkami a chci použít Orsil Uni. Je vhodný a je nutné dát parotěsnou folii pod palubky na přikrytí izolace a jaký typ pokud ano? děkuji
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, Orsil Uni je vhodný materiál. Pod palubky se parotěsná folie nedavá ale dává se tam difůzní folie (např. DEKTEN). Přeji pěkný den
 • rozis 18.11.2008dobrý den, stavim drevostavbu s difuzne otevrenou skladbou obvodovych zdi. Z venku je drevovlaknita deska Hofatex pod kterou ma prijit 16cm izolace. Je vhodny Orsil Uni?
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, naprosto přesně, ORSIL UNI je přímo určen do provětrávaných fasád. Přeji pěkný den
 • Dastych 22.10.2008Dobrý den, chtěl jsem zeptat, zda-li lze do provětrávaných fasád pod obklad místo desky Orsil UNI použít fasádní polystyren. Děkuji za odpověď
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, ano, lze, ale UNI je praktičtější pro montáž a vhodnější na zděné novostavby. Přeji pěkný den.

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem ? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na , pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2020 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM