-

Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Cena pro vás:
0,00
0,00 Kč bez DPH

 

- popis


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k

Ptejte se technické informace ohledně produktu . Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Tomas 19.12.2013Dobry den. Na starou prkenou podlahu chci polozit tuto izolaci 30mm a na ni OSB desku. Prkna nejsou rovna, prostredky jsou mirne vyssi nez kraje, vznikaji mirne pozvolne vlnovky. Kdyz polozim na prkna lat, mezery jsou 3-6mm. Mohu pouzit tuto izolaci, aniz budu prkna rovnat? Dekuji
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, nerovnosti ve Vámi uvedené rozsahu nejsou dle mého názoru natolik velké, aby se musely obrousit. Doporučím položit na prkna Mirelon tl.3mm, ten částečně tyto nerovnosti srovná. Na mirelon položte vatu a na ni křížem na vazbu položte 2x 15mm OSB desky s perodrážkou. Hezký den.
 • Roman 13.09.2012Dobrý den, chci vyřešit podlahu v podkroví. Mám představu podlahu z OSB desek, která kvůli odpadovým a vodovodním trubkám musí být ve výšce až cca 70mm.Rošt nechci dělat,mám představu plovoucí podlahy. Chtěl bych se zeptat jak vyřešit tuto výšku 70mm vhodnou izolací.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, malinko nerozumím dotazu, zda požadovaná síla 70mm má být tlouštka jen izolace nebo celé skladby. Pokud celé skladby, tak položte Isover T-P v tl.40mm a na něj dvouvrstvě OSB desky s perodrážkou, v tlouštce 2x15mm. Pokud potřebujete 70mm izolace, tak použijte skladbu Isoveru T-P například 40+30mm. Hezký den.

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem ? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na , pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2020 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM