O nás

O NÁS:

Internetové stavebniny se širokým výběrem materiálů pro stavbu, stavební úpravy a stavební rekonstrukce, najdete na adrese StavbaOnline.cz od roku 2006.

Snažíme se Vám, našim zákazníkům, maximálně odborně a samozřejmě i ochotně poradit a pomoci při výběru vhodného produktu. Většina eshopů informace o produktech pouze zkopíruje ze stránek výrobce, v horším případě konkurence. Mnohdy jsou tyto materiály v cizím jazyce, strohé, neúplné nebo zcela nedostačující. S tímto přístupem se nespokojujeme. Víme, jak jsou pro Vás, naše zákazníky, informace důležité při nákupu jakéhokoliv zboží, kde výrobky mají svá specifika a odlišnosti. Hledáme proto o produktech veškeré dostupné informace, návody, obrázky, videa. Věříme, že tento přístup přináší přízeň našich zákazníků, které si velmi vážíme.

Zaměřili jsme se na kvalitní materiály určené pro suchý způsob výstavby, které u nás pořídíte za výhodné ceny. Naši zákazníci často ocení pomoc s nákupem na základě poptávky. Ať už jste profesionálové, svépomocní stavebníci nebo kutilové, rádi vám poradíme s výběrem, nebo vám pomůžeme vypočítat spotřebu materiálu.

 

Náš eshop StavbaOnline.cz získal ocenění Ověřeno zákazníky. Toto ocenění vydává portál Heureka.cz, kde zákazníci mohou po vyřízení objednávky napsat své zkušenosti z uskutečněného nákupu. Eshop StavbaOnline.cz v roce 2009 získal ocenění v anketě Shop Roku, kde se umístil na 3.místě v kategorii Dům a zahrada.

Od roku 2008 jsme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK), což je nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Do budoucna chceme dále vylepšovat naše internetové obchody, tak aby byl pro Vás nákup na něm co nejkomfortnější. Chystáme i otevření vlastní kamenné prodejny, kde se budete moci na námi nabízené výrobky podívat a osahat si je.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nám zavolat na tel. č. 283 883 323, anebo nám napište e-mail na adresu info@stavbaonline.cz.

Novinky můžete sledovat také na Facebooku, kde si naši zákazníci vyměňují zkušenosti a obrací se na nás s dotazy. Přidejte se mezi fanoušky a dostávejte nejrychlejší informace.

Děkujeme za důvěru. Těší nás, že vám můžeme pomáhat se stavebními projekty, které jsou tou nejlepší hmotnou investicí do života.

Tým internetových stavebnin StavbaOnline.cz


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM