O nás

 • Dovolte nám představit naši společnost…

  Představujeme vám firmu ProdávámeOnline,s.r.o. pod kterou fungujeme my, StavbaOnline.cz. V březnu roku 2016 jsme převedli StavbuOnline.cz pod aktuální IČO, jinak StavbaOnline na trhu působí již od roku 2006. Jsme internetový obchod se stavebninami, a jelikož se jim věnujeme již nějaký ten rok, jsme opravdu profíci. Snažíme se našim stávajícím i budoucím zákazníkům maximálně, odborně a ochotně poradit ohledně nákupu u nás. Rádi vám poradíme i s naším sortimentem.

  U nás je možné zakoupit levný materiál a hlavně z pohodlí domova. Máte u nás jistotu kvalitního a ověřeného sortimentu, díky našim skvělým dodavatelům.

  Za dobu fungování našeho e-shopu StavbaOnline.cz jsme získali nemálo recenzí na portálu Heureka.cz, kde nás zákazníci mohou po vyřízení objednávky ohodnotit.

  A teď ve zkratce, jak to u nás probíhá…?

  Vaše objednávky zpracujeme do 24 hodin, kde se s vámi následně spojíme pro další vývoj vaší objednávky. Máme několik dodavatelů, kteří se specializují na různý druh materiálu. Máme také několik skladů, které je možné využít pro osobní odběry i závozy k vám na adresu.

  Do budoucna máme v plánu se rozvíjet a zdokonalovat se. Je v plánu rozšíření sortimentu, abychom vám mohli poskytnout větší výběr zboží a materiálů.

  Pokud máte jakékoli dotazy k fungování našeho e-shopu, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@stavbaonline.cz a nebo na telefonní číslo 283 883 323.

  Najdete nás také na Facebooku. Přidejte se mezi naše fanoušky a budete vědět o slevách a chystaných akcích a rádi vás zde zavedeme i do zákulisí StavbyOnline.cz

  Těšíme se na vás a spolupráci s vámi.


  Prodávámeonline, s. r. o.

Hodnocení zákazníků z Heureka.cz

© 2018 StavbaOnline.cz