O nás

Internetové stavebniny se širokým výběrem materiálů pro stavbu, stavební úpravy a stavební rekonstrukce, najdete na adrese StavbaOnline.cz od roku 2006.

Zaměřili jsme se na kvalitní materiály určené pro suchý způsob výstavby, které u nás pořídíte za výhodné ceny. Naši zákazníci často ocení pomoc s nákupem na základě poptávky. Ať už jste profesionálové, svépomocní stavebníci nebo kutilové, rádi vám poradíme s výběrem, nebo vám pomůžeme vypočítat spotřebu materiálu.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nám zavolat na tel. č. 283 883 323, anebo nám napište e-mail na adresu info@stavbaonline.cz.

Novinky můžete sledovat také na Facebooku, kde si naši zákazníci vyměňují zkušenosti a obrací se na nás s dotazy. Přidejte se mezi fanoušky a dostávejte nejrychlejší informace.

Děkujeme za důvěru. Těší nás, že vám můžeme pomáhat se stavebními projekty, které jsou tou nejlepší hmotnou investicí do života.


Tým internetových stavebnin StavbaOnline.cz


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM