Novinky

 03.04.2017

Nově v nabídce na eshopu – ploty a oplocení

Nově v nabídce na eshopu – ploty a oplocení Potřebujete oplotit zahradu či hřiště? Proto jsme pro vás rozšířili sortiment o ploty a oplocení od firmy Pilecký, s. r. o. Na stránkách máme téměř celý sortiment, který tento dodavatel nabízí.

 28.03.2017

Novinka! Nová izolace Knauf NatuRoll Pro

Novinka! Nová izolace Knauf NatuRoll Pro Vata je určena na zateplení podhledu, nepochozí stropní konstrukce a výplně stavebních dutin, dodává se v rohožích. Je zde využívané pojivo na rostlinné bázi a tím má opět typickou hnědou barvu.

 14.02.2017

Přibyl nový sklad u dodavatele Satjam na Plzeňsku

Dostali jsme skvělou zprávu od dodavatele vašich oblíbených střešních krytin. Přibyl nový sklad! Nový sklad bude pokrývat oblast okolo Plzeňska, kterou do této chvíle pokrýval sklad v Úvalech. Pro Plzeňský a Karlovarský kraj byl tento sklad daleko, teď však na osobní odběry můžete již využít sklad v Plzni.

 18.01.2017

Sádrokartonové desky Lafarge za zaváděcí ceny

Sádrokartonové desky Lafarge za zaváděcí ceny Přidali jsme do sortimentu našich internetových stavebnin StavbaOnline.cz velmi oblíbené sádrokartonové desky od ověřeného výrobce Lafarge. Nyní máte možnost koupit tyto kvalitní sádrokartonové desky za akční, zaváděcí ceny. Tak neváhejte a objednejte co nejdříve, akce platí do neděle 22. ledna.

 13.01.2016

Oblíbená izolace Isover Domo za akční cenu

Zateplujete? Vyberte si nejprodávanější minerální vatu Isover Domo a neuděláte chybu. Zvlášť teď, když tuto izolaci můžete v našich stavebninách nakoupit za akční cenu!

 19.12.2016

Vánoce a Nový rok 2017

Po roce jsou tu opět námi všemi tolik očekávané vánoční svátky, čas klidu a rodinné pohody. Klid nastane i v našich smluvních skladech a z tohoto důvodu nebudeme moci vyřizovat došlé objednávky. Proto i my, tým StavbaOnline.cz, si dopřejeme pár dnů volna. Ale věřte, že hned po Novém roce, tedy 2.ledna 2017, se naplno a s ještě větší vervou pustíme opět do práce.

 23.11.2015

Podlahový polystyren levně

Zima nás, stavebníky, nekompromisně zahnala do interiérů, kde například můžeme dělat podlahy. Zvlášť, když jsme pro vás připravili akci na kvalitní podlahový polystyren, který teď můžete nakoupit za opravdu výhodné ceny.

 22.09.2015

Nakupte nyní dveřní pouzdro nejlevněji

Řešíte interiér? A potřebujete zabudovat dveře do stěny? Pak právě teď máte možnost ušetřit při nákupu stavebních pouzder Alvelis Klasik! Nakupte dveřní pouzdro tento týden a nejen, že jej koupíte nejlevněji na trhu, ale navíc vám jej dopravíme jen za 99 Kč.

 07.08.2015

Plechová krytina Satjam Trend - novinka za akční cenu

Nově můžete na našich stavebninách pořídit kvalitní plechovou krytinu od českého výrobce Satjam s názvem Trend. Plechová krytina Satjam Trend je nyní ještě cenově dostupnější volbou střešní krytiny.

 28.07.2015

Fasádní polystyren Bachl levně

Nakupte právě teď kvalitní fasádní polysytren od českého výrobce Bachl za akční cenu. Objednejte jej ještě dnes a do 5 dnů jej máte na stavbě. Neváhejte, akce trvá jen do pondělí 3.8.2015.


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM