Lepidlo na cihly Guttafoam

Lepidlo na cihly Guttafoam - Polyuretanové pistolové lepidlo pro jednoduché a čisté zdění. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
od 165,75 /ks
136,90 Kč bez DPH

 

Varianty Lepidlo na cihly Guttafoam

  Cena produktu Lepidlo na cihly Guttafoam je za ks včetně DPH.

druh obsah balení Cena včetně DPH za ks
Guttafoam lepidlo na cihly 750 ml () m2 165,80 Kč x Zadejte množství u Vámi požadovaných variant a klikněte níže na tlačítko Vložit do košíku. ks
 

Dodací podmínky pro Lepidlo na cihly Guttafoam

Možnosti dodání Cena
Auto bez HR (vzdálenost je počítána z nejbližšího skladu) Na dotaz
Osobní odběr možný po individuální dohodě
(Kladno, Ptice)
zdarma

Lepidlo na cihly Guttafoam - popis

Polyuretanové lepidlo na cihly je speciální lepicí, výplňová a těsnící hmota vznikající napěnění a vytvrzením kapalné reakční směsi spolu s vzdušnou vlhkostí. Použití: Mezi hlavní aplikace lepidla na cihly patří montáž a izolace cihlových stěn s vysokým požadavkem na tepelnou izolaci a rychlost provedení. Další výhodou je výrazně nižší náročnost montáže.

 

 • Extrémní tvrdost
 • Krátká doba zasichání
 • Zaručná pevnost konstrukce
 • Čistá a jednoduchá instalace

Pracovní postup

 1. Cihly, resp. pracovní povrch zbavte prachu, mastnoty a jiných nečistot. Povrch můžebýt před aplikací lepidla vlhký, ale nesmí být pokrytý jinovatkou nebo ledem. Zásada důkladného očištění jenezbytná pro zachování požadované pevnosti stěny.
 2. Je vhodné, aby dóza měla před aplikací teplotu asi +15°C až + 20°C. Obsah nádobky intenzivně protřepeme. Minimální okolní teplota je – 5°C. Optimální teplota okolí je cca. + 20°C.
 3. Našroubujte dózu na aplikační pistoli. Pracovní poloha je dnem vzhůru! Množství vypouštěného lepidla se reguluje stiskem spouště pistole.
 4. Na vnějších okrajích cihel nanášejte pásy lepidla, které jsou široké cca. 2 – 3 cm. Pásy lepidla nenechejte zatuhnout delší dobu než 5 – 6 minut.
 5. Vytvrzené lepidlo je možné řezat nožem, povrch lepidla je nutné chránit před působením UV záření
 6. Čerstvé lepidlo je možno vyčistit PU-čističe, vytvrzené potom jen mechanicky. Zároveň očistěte důkladně i aplikační pistoli. Speciální konektor na čističi umožňuje její důkladné propláchnutí i uvnitř.

Skladování

Skladujte v suchém prostředí při teplotě +5°C až + 25°C na dobře větraném místě. Nádoba je pod stálým tlakem. Chraňte nádobu před přímým slunečním záření a nevystavujte teplotám nad + 50°C.
Skladujte mimo dosah dětí.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepidlo na cihly Guttafoam

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepidlo na cihly Guttafoam. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepidlo na cihly Guttafoam je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepidlo na cihly Guttafoam

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Lepidlo na cihly Guttafoam? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepidlo na cihly Guttafoam, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM