Lepenka PAR Paraelast AL+V S35

Hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu s vložkou z hliníkové folie kašírované skleněnou rohoží a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
225,10 Kč
Nyní ušetríte:
82,80 Kč (sleva 36%)
Cena pro vás:
142.40
117,70 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Lepenka PAR Paraelast AL+V S35

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Lepenka PAR Paraelast AL+V S35 - popis

Paraelast AL + V S35 je určený jako protiradonová zábrana ve všech pásmech radonového zatížení pro nejnáročnější případy, jako hydroizolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, jako vysoce účinná parozábrana u jednoplášťových střech.

Dokumenty k Lepenka PAR Paraelast AL+V S35


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepenka PAR Paraelast AL+V S35

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepenka PAR Paraelast AL+V S35. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepenka PAR Paraelast AL+V S35 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepenka PAR Paraelast AL+V S35

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Lepenka PAR Paraelast AL+V S35? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepenka PAR Paraelast AL+V S35, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM