Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný

Asfaltový pás ve vícevrstých izolacích spodní stavby proti zemní vlhkosti, podpovrchové vodě a proti radonu. Po ověření výpočtem i pro vysoký radonový index pozemku. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
175,50 Kč
Nyní ušetríte:
64,50 Kč (sleva 36%)
Cena pro vás:
111.00
91,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný - popis

Typ S natavitelný plamenem hořáku, (vyjímečně lepený). U spodních staveb se používá jako hydroizolační pás v kombinaci s asfaltovými pásy o vysoké pevnosti v tahu. Podélné a příčné spoje doporučujeme provádět s přesahy alespoň 10 cm. Během aplikace používejte pracovní ochranné pomůcky.

Dokumenty k Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepenka PAR Parabit AL+V S40 pískovaný, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM