Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý

Hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu s vložkou z polysterového rouna a s povrchovou úpravou barevným hrubozrnným posypem. Na vrchní straně je provedena úprava krajů o šíři 8 - 10 cm z důvodu překrytí a spojování pásu natavením. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
245,70 Kč
Nyní ušetríte:
90,30 Kč (sleva 36%)
Cena pro vás:
155.40
128,40 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý - popis

Elastodek 40 special dekor je určen jako finální vrstva hydroizolačního souvrství střešních plášťů s vysokými požadavky na tažnost, mechanickou odolnost a dlouhodobou životnost.

Dokumenty k Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepenka PAR ELASTODEK 40 special dekor šedý, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM