Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL

Hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu s vložkou z polyesterového rouna a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
234,20 Kč
Nyní ušetríte:
86,10 Kč (sleva 36%)
Cena pro vás:
148.10
122,40 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL - popis

Elastodek 40 medium mineral lze použít do hydroizolačních souvrství chranících podzemní části budov proti zemní vlhkosti i proti tlakové vodě. Je určen pro hydroizolační souvrství střešních plášťů se zvýšenými požadavky na tažnost, mechanickou odolnost a dlouhodobou životnost.

Dokumenty k Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepenka PAR ELASTODEK 40 medium MINERAL, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM