Lepenka BIT BITU-FLEX GG

Modifikovaný natavitelný asfaltový pás s nosnou vložkou ze skelné tkaniny tloušťky 4,0 mm, vrchní strana opatřena jemnozrnným minerálním posypem, spodní strana opatřena lehce tavitelnou folií. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
191,80 Kč
Nyní ušetríte:
70,50 Kč (sleva 36%)
Cena pro vás:
121.30
100,30 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Lepenka BIT BITU-FLEX GG

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Lepenka BIT BITU-FLEX GG - popis

Modifikovaný natavitelný asfaltový pás s nosnou vložkou ze skelné tkaniny tloušťky 4,0 mm, vrchní strana opatřena jemnozrnným minerálním posypem, spodní strana opatřena lehce tavitelnou folií. Použití: V hydroizolačních souvrství chránících podzemní části budov proti zemní vlhkosti, proti radonu a tlakové vodě. V hydroizolačních souvrstvích střešních plášťů je nedílnou součástí skladeb obrácených či provozních střech se základními požadavky.

Dokumenty k Lepenka BIT BITU-FLEX GG


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepenka BIT BITU-FLEX GG

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepenka BIT BITU-FLEX GG. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepenka BIT BITU-FLEX GG je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepenka BIT BITU-FLEX GG

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Lepenka BIT BITU-FLEX GG? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepenka BIT BITU-FLEX GG, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM