Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4

Modifikovaný asfaltový natavitelný pás s nosnou vložkou z hliníkové folie a skelné rohože tloušťky 4,0 mm, vrchní strana opatřena jemnozrnným minerálním posypem, spodní strana opatřena lehce tavitelno Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
219,10 Kč
Nyní ušetríte:
80,50 Kč (sleva 36%)
Cena pro vás:
138.60
114,50 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4 - popis

Modifikovaný asfaltový natavitelný pás s nosnou vložkou z hliníkové folie a skelné rohože tloušťky 4,0 mm, vrchní strana opatřena jemnozrnným minerálním posypem, spodní strana opatřena lehce tavitelnou folií. Použití: Pás je určen pro náročnější případy izolací spodních částí budov proti zemní vlhkosti a jako protiradonová bariéra. Ve střešních pláštích pak jako vysoce účinná parozábrana, přičemž může současně plnit i funkci pojistné hydroizolační vrstvy. Zde se zpravidla podkládá pásem PER V 13 popř. bodově natavuje.

Dokumenty k Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4

Ptejte se technické informace ohledně produktu Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Lepenka BIT BITU-FLEX AL 4, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM