Jutafol Reflex N 150

Jutafol Reflex N 150 (75 m2/bal) je speciální vícevrstvá parotěsná fólie s reflexní vrstvou. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
  skladem (do 3 dnů u vás)
Cena pro vás:
25,70
21,30 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Jutafol Reflex N 150 na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Dodací podmínky pro Jutafol Reflex N 150

Možnosti dodání Cena
Auto bez HR (vzdálenost je počítána z nejbližšího skladu) Na dotaz
Osobní odběr ze smluvního skladu zdarma

Jutafol Reflex N 150 je parotěsná folie s hliníkovou reflexní vrstvou, která odráží část tepelného toku zpět do místnosti. Tím je účinnější oproti běžné parotěsné folii.

Praha
Středočeský kraj: Kolín, Kladno
Plzeňský kraj: Plzeň, Klatovy
Jihočeský kraj: České Budějovice, Tábor
Pardubický kraj: Přelouč
Královéhradecký kraj: Hradec Králové
Liberecký kraj: Liberec
Jihomoravský kraj: Brno, Znojmo
Olomoucký kraj: Olomouc, Prostějov
Moravskoslezský kraj: Ostrava

Jutafol Reflex N 150 - popis

Jutafol Reflex N 150 je speciální vícevrstvá parotěsná fólie s reflexní vrstvou. Hliníková reflexní vrstva je nanášena pokovením na vrstvu plastu, celý tento komponent je pak vyztužen PE mřížkou a laminován PE fólií. Krytím hliníkové vrstvy plastem je dosažena odolnost vůči oxidaci hliníkové vrstvy, ke které dochází v případě styku fólie Jutafol Reflex N 150 s kovovými prvky. Hliníková vrstva u Jutafol Reflex N 150 rovněž zajišťuje odraz části sálavé složky tepelného toku zpět do vnitřního prostoru.

Instalace parotěsné folie Jutafol Reflex N 150 je stejná jako u běžných parotěsných folií. Je ovšem nezbytné k jejímu spojování použít reflexní pásku (najdete ji samozřejmě u nás v eshopu) aby nedocházelo k tepelným mostům a ztrátám. Je důležité dodržet správný technologický postup, aby jsme dosáhli požadovaného výsledku.

Balení Jutafol Reflex N 150: 75 m2 . Jutafol Reflex N 150 se prodává pouze na celá balení.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Jutafol Reflex N 150

Ptejte se technické informace ohledně produktu Jutafol Reflex N 150. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Musil Petr 08.07.2018Mám dotaz,obstála by tato folie i jako náhražka izolace kapoty v motorovém prostoru auta? Myslím tím náhražku za to co chutná kunám. Děkuji za odpověď.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, tak na toto Vám opravdu odpovědět nedokážu.
 • jindřich 11.02.2016mužu tuto izolaci použit pod novou hlinikovou střechu misto lepenky na prkna a nasledna krytina
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den. Určitě ne, protože se nejedná o izolaci. Je to parotěsná folie, která se dává pod izolaci (pod vatu) směrem do místnosti. Hliníková krytina by měla být položena na laťování, nikoliv na plošném bednění. Hezký den.
 • Petr Kramer 23.07.2009Dobrý den. Skladba střechy je krytina Beta Brilant, latě 60x40, kontralatě 50x30, kontaktní folie Tyvek Solid, krokev 180 a izolace mezi nimi 180 Unirol profi a dodatková izolace 50 Unirol profi, sádrokarton. Kam mám umístit parotěsnou folii, aby po dobudování příček nevznikl zvukový most mezi místnostmi. Děkuji Kramer
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, zvukový most vzniknout díky parotěsné folii nemůže, ale optimálně ji omístěte na spodní líc krokví, mezi 180 mm a 50 mm Uniroll. Pěkný den
 • Jan Žák 19.05.2009mám samonosmou střechu pobitou prkny a šindelem , krokve 16 cm. řešení ve vrstvách od šindele mezi a nad krokve : 2 cm větrací mezera vyvázaná drátem - difúzní folie -140 mmm Knauf Classic 040 - parotěsná folie Reflex N 150 - 50 mm Knauf Clasic 040 kolmo na spodní vrstvu bez mezery kontatně s folii N 150 mezi latě 50 mmm výšky - sádrokarton . Dobře ? Špatně ? díky žák
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, skladbu máte dobře. Jen mezi vrstvy izolace nevkládejte folii Dekfol Reflex N 150. Stačí jí dát pouze mezi poslední vrstvou KI Classicu 040, tl. 50 a sádrokartonem. Přeji pěkný den

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Jutafol Reflex N 150 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Jutafol Reflex N 150

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Jutafol Reflex N 150? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Jutafol Reflex N 150, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM