Jutafol N 110

Jutafol N 110 je plastová parotěsná folie určená pro vytváření vrstev omezující inflitraci vzduchu a difúzi vodní páry do vrstev skladaných konstrukcí. Balení 75 m2. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
  skladem (do 3 dnů u vás)
Cena pro vás:
10,80
9,00 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Jutafol N 110 na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Dodací podmínky pro Jutafol N 110

Možnosti dodání Cena
Auto bez HR (vzdálenost je počítána z nejbližšího skladu) Na dotaz
Osobní odběr ze smluvního skladu zdarma

Jutafol N 110 je nejprodávanější a nejpoužívanější parotěsná folie určená pro běžné aplikace v podstřešních a stropních konstrukcích.

Praha
Středočeský kraj: Kolín, Kladno
Plzeňský kraj: Plzeň, Klatovy
Jihočeský kraj: České Budějovice, Tábor
Pardubický kraj: Přelouč
Královéhradecký kraj: Hradec Králové
Liberecký kraj: Liberec
Jihomoravský kraj: Brno, Znojmo
Olomoucký kraj: Olomouc, Prostějov
Moravskoslezský kraj: Ostrava

Jutafol N 110 - popis

Jutafol N je třívrstvá folie složená z výztužné PE mřížky, která je z obou stran laminována polyetylenovou fólií. Jednotlivé druhy folie se liší plošnou hmotností a mechanickými vlastnostmi.

Často se nás ptáte na pracovní postup, jak použít a kam instalovat parotěsnou folii Jutafol N 110. Popíšeme si nejčastější skladbu střechy a jejího záklopu: finální střešní krytina (střešní tašky, šindele přibité na OSB deskách apod.), vzduchová mezera, difuzní folie (pro ochránění izolační vaty proti případnému vniknutí vlhka), mezi krokvemi instalujeme izolační vatu a na tu dáme právě zmíněnou parotěsnou folii Jutafol N 110. Potom provedeme záklop, a to například OSB deskami, sádrokartonovými deskami, palubkami... Parotěsná folie Jutafol N 110 brání vniknutí vodních par a vlhka do izolační vaty. Vata by vlhkem ztratila na svém objemu, "zhroutila" by se a ztratila svoji funkčnost a význam.

Jutafol N 110 se prodává pouze na celá balení (75 m2).


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Jutafol N 110

Ptejte se technické informace ohledně produktu Jutafol N 110. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Josef Beran 25.05.2020Dobrý den. Na pergole mám OSB desky a na ně přijde šindel. Co mi pod něj doporučíte? mohu použít Jutafol popřípadě jinou izolační vrstvu? Musím koupit celé balení anebo ho prodáváte na metráž? Potřeboval bych 30 m2. Děkuji Beran
 • František Novotný 09.08.2019Dobrý den,co mě doporučíte pod podlahu kde je je základ Refaglass(pěnově sklo) Geotextilii nebo parotěsnou folii.Podlaha je podsklepená , bude na latích a OSB deskach.Děkuji za radu.
 • Dana 05.08.2019Dobry den, chtela bych se zeptat jak dlouho muze parozabrana zustat nezakryta. V manualu jsem se docetla, ze neni dlouhodobe odolna vuci pusobeni UV zareni a proto je vhodne v co nejkratsi dobe provest instalaci vlastniho podhledu. Muze zustat nezakryta 3-4 mesice ? (Z duvodu ukonceni spoluprace se stavebni firmou). Dekuji.
 • Petr Placata 03.09.2018Dobrý den, chystám se zateplovat nepochozí půdu. Chci zvolit tyto vrstvy. Jutafol N10, minerální vatu, Jutadacch 135. Je tato volba vhodná. Děkuji za odpověd.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, bohužel nejsme technici a nemohu Vám tedy potvrdit, zda je tato volba vhodná nebo ne.
 • Eduard Muller 04.02.2015Dobrý den, nějaká páska na lepení NJutafol110, při skládání vedle sebe?
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, Jutafol N 110 je "obyčejná" parotěsná folie, tedy bez alu potahu. Můžete ji tedy lepit víceméně jakoukoliv lepící páskou, případně můžete použít i tuto http://www.stavbaonline.cz/lepici-paska-5-cm-x-100-bm-al-folie.html . Hezký den.
 • Radovan Píša 20.10.2014Dobrý den, máme v mezipatře pokojík který částečně "vystupuje" do půdy a tak chci jeho strop z půdy tepelně izolovat.Položil jsem pásy Knauf a chci je přikrýt /nejen/ prachu. Je vhodné to udělat Jutafol-em ? Děkuji za odpověď Píša
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, Jutafol N 110 je parotěsná folie, která na zmíněný účel není vhodná. Volně ložené vata na půdě je potřeba zakrýt difuzní folií, např. Gunefol TOP či Jutadach. Hezký den.
 • Honza 03.10.2012Podkrovní pokoj na nezateplené půdě chci zateplit shora na palubkovém stropě násypem Keramzitu. Pod Keramzit, tzn. shora na palubky, uvažuji o nějaké folii, která by zabránila propadavání prachu a nejjemnějších částic do pokoje. Hodí se k tomu Jutafol N 110? Nebo je lepší něco propustnějšího? Dík za odpověď.
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, přiznám se, že nevím, protože nezmám přesně Keramzit. Obecně si myslím, že by stačila tato "obyčejná" parotěsná folie. Hezký den.
 • Bednář 20.06.2009Dodatečně budeme zateplovat střechu. Postup z venku: eternit,vzduchová kapsa,krokve,Isover DOMO160 mm,folie,překližka. Prosím, jakou folii mám zvolit? Děkuji.Bednář
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den pod eternit potřebujete pojistnou hydroizolaci a zároveň difusní folii, například DEKTEN 135. Jako parotěsnou zábranu požijte DEKFOL N140 Special nebo REFLEX, REFLEX je dražší, ale lepší. Bez kvalitního provedení spojů a detailů je však tato vrstva bezcenná, dbejte proto na kvalitu provedení. Přeji pěkný den

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Jutafol N 110 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Jutafol N 110

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Jutafol N 110? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Jutafol N 110, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM