ISOVER VARIO XtraSafe

Parobrzda Isover VARIO? XtraSafe je speciálně vyvinutá fólie na bázi polyamidu, která kromě parotěsné funkce má navíc proměnnou ekvivalentní difuzní tloušťku sd , díky které pomáhá vlhkostnímu režimu v konstrukci. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
1-2 týdny
Běžná cena:
69,70 Kč
Nyní ušetríte:
-6,50 Kč (sleva -9%)
Cena pro vás:
76.20
63,00 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro ISOVER VARIO XtraSafe

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

ISOVER VARIO XtraSafe - popis

Parobrzda Isover VARIO? XtraSafe je speciálně vyvinutá fólie na bázi polyamidu, která kromě parotěsné funkce má navíc proměnnou ekvivalentní difuzní tloušťku sd , díky které pomáhá vlhkostnímu režimu v konstrukci.

Použití:
Parobrzda Isover VARIO? XtraSafe je vhodná do všech konstrukcí stěn, stropů a střech. Zvláště tam, kde je nutné omezit úniky teplého vzduchu z interiéru (vzduchotěsnost) a namáhání těchto konstrukcí migrující vlhkostí z interiéru do exteriéru. Díky variabilní = přizpůsobivé propustnosti pro vodní páru dle okolních podmínek (teplota a rel.vlhkost okolního prostředí) parobrzda Isover VARIO? XtraSafe stabilizuje během roku vlhkostní režim konstrukce. V letním období podporuje vysychání zabudované vlhkosti do interiéru, má vysoký podíl na optimalizaci vlhkostních podmínek dřevěných konstrukcí, chrání je proti degradaci zvýšenou vlhkostí (plísně). V zimním období naopak chrání konstrukci proti zvýšené relativní vlhkosti vnitřního prostředí. Parobrzda Isover VARIO? XtraSafe má navíc oproti standardní parobrzdě Isover VARIO? KM DUPLEX UV vyšší hnodnotu ekvivalentní difuzní tlouštky sd v rozmezí 0,3-25 m.

Přednosti:
 • přizpůsobivá ochrana proti vzdušné vlhkosti a kondenzátu
 • proměnlivě difuzně propustná - propustnost pro vodní páru
 • ekologická a hygienická nezávadnost
 • spolu s těsnícími a lepícími páskami tvoří systém parozábrany
 • snadná tvarovatelnost a přizpůsobivost v detailech
 • zvyšující přilnavost k dřevěným konstrukcím díky přilnavému rounu

 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k ISOVER VARIO XtraSafe

Ptejte se technické informace ohledně produktu ISOVER VARIO XtraSafe. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu ISOVER VARIO XtraSafe je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze ISOVER VARIO XtraSafe

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem ISOVER VARIO XtraSafe? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na ISOVER VARIO XtraSafe, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM