Elastodek 40 special mineral

Modifikovaný asfaltový pás Elastodek 40 special mineral je hydroizolace pro použití na povlakové střechy i jako součást izolace spodní stavby. Elastodek 40 special mineral nabízíme v balení po 7,5 m2. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
nyní na dotaz
Cena pro vás:
135,00
111,60 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Elastodek 40 special mineral na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Dodací podmínky pro Elastodek 40 special mineral

Možnosti dodání Cena
Auto bez HR (vzdálenost je počítána z nejbližšího skladu) Na dotaz
Auto s HR (vzdálenost je počítána z nejbližšího skladu) Na dotaz
Osobní odběr ze smluvního skladu zdarma

Praha
Středočeský kraj: Kolín, Kladno
Plzeňský kraj: Plzeň, Klatovy
Jihočeský kraj: České Budějovice, Tábor
Pardubický kraj: Přelouč
Královéhradecký kraj: Hradec Králové
Liberecký kraj: Liberec
Jihomoravský kraj: Brno, Znojmo
Olomoucký kraj: Olomouc, Prostějov
Moravskoslezský kraj: Ostrava

Elastodek 40 special mineral - popis

Elastodek 40 special mineral je vyroben z SBS modifi kovaného asfaltu. Nosná vložka je polyesterová rohož plošné hmotnosti 200 g/m2. Elastodek 40 special mineral je na horním povrchu opatřen jemným separačním posypem a na spodním povrchu je opatřen separační PE fólií.

Elastodek 40 special mineral se obvykle používá pro parotěsnou a popřípadě pojistnou hydroizolační vrstvu plochých střech, jako spodní pás v hydroizolační vrstvě na nových i opravovaných plochých střechách nebo jako horní pás tam, kde je hydroizolace krytá dalšími vrstvami (např. inverzní střešní skladba, střešní skladba chráněná vrstvou kameniva nebo dlažbou na podložkách). Elastodek 40 special mineral je vhodný pro parotěsnou vrstvu šikmých střech se skladbou nad krokvemi.

Elastodek 40 special mineral se používá jako součást izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti, gravitační i tlakové vodě (v kombinaci s jedním nebo dvěma dalšími pásy) a radonu. Elastodek 40 special mineral svými parametry odpovídá vysokým nárokům na spolehlivost hydroizolace spodní stavby.

Záruka na Elastodek 40 special mineral

Výrobce poskytuje 10-ti letou záruku na kvalitu materiálů.

Technické parametry Elastodek 40 special mineral:

Výška role: 1000 mm
Délka pásu: 7500 mm
Tloušťka: 4,0 mm
Faktor difúzního odporu: μ = 30000
Reakce na oheň: třída F

Elastodek 40 special mineral se prodává pouze na celá balení.

Dokumenty k Elastodek 40 special mineral


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Elastodek 40 special mineral

Ptejte se technické informace ohledně produktu Elastodek 40 special mineral. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Jakub Exner 11.05.2020Dobrý den, mám střední radonový index - 15,8 kBq/m3. Budu mít podlahové vytápění. Mám realizovány odvětrané základy. Dle projektu bych měl použít dvě lepenky Glastek a Elastek na sobě. Je to opravdu nutné nebo mohu použít jen jednu? Děkuji
 • Marek 20.08.2019Dobrý den, potřebuji opravit krytinu na ploché střeše garáže ( předchozí vrstvy starý natavitelný pás a na něm vrstva gumoasfaltu s skelnou tkaninou bohužel příliš nepovedená) Do objektu neteče ale pro jistotu uvažuji o nové vrstvě. Nejraději bych měl Elastodek 40 special mineral s nátěrem Reflexolu. Je to sice pracnější na údržbu ale myslím si, že to déle vydrží (na ploché střeše domu to mám již přes 25 let. Děkuji za odpověď Marek
 • Martin 14.10.2014Dobrý den, lze tento pás použít jako střešní krytinu na garáž - dřevostavbu, střecha z OSB desek se sklonem? děkuji za odpověď
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, pokud myslíte jako finální pás, finální vrstvu, tak ne. Jako finální pás je potřeba použít pás s UV stabilním břidličným posypem, tedy např. Elastodek 40 special Dekor. Hezký den.
 • Daniel Radoch 05.08.2014Dobrý den, lze tento pás použít jako hydroizolační vrstvu střešní terasy, na níž bude umístěna betonová mazanina a betonová dlažba v lepidle? Pokud ano, stačí jedna vrstva pásu nebo je lepší použít dvě vrstvy pásu? Děkuji D.Radoch
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, pokud se opravdu jedná o terasu či balkon, tak je možné tento pás použít jen v jedné vrstvě. V případě, že by se jednao o plochou střechu, je potřeba položit kombinaci pásů Sklodek 40 spec.mineral (jako spodní pás) a na něj zmíněný Elastodek 40 spec.mineral. Hezký den.
 • Laďa 14.05.2014Dobrý den, Hodlám Elastodek 40 special mineral použít jako hydroizolaci terasy a na ni mám v plánu položit betonovou dlažbu 40x40x4cm na plastové terče. Můžu tuto hydroizolaci pro tento účel použít? Nepromačká se časem od plastových terčů? Popřípadě jakou jinou hydroizolaci mi doporučíte? Děkuji
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, předem se omlouvám za pozdní odpověď způsobenou velkým množstvím běžné obchodní činnosti. Tento pás je možné na daný účel použít. Dle slov technika výrobce KVK Parabit je doporučeno na celoplošnou vrstvu pásu Elastodek ještě přímo pod terčíky položit čtverečky tohoto pásu o velikosti cca 10x10cm. Ty zamezí promáčknutí. Hezký den.

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Elastodek 40 special mineral je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Elastodek 40 special mineral

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Elastodek 40 special mineral? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Elastodek 40 special mineral, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM