Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem

Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Na dotaz
Běžná cena:
6.138,40 Kč
Nyní ušetríte:
588,40 Kč (sleva 9%)
Cena pro vás:
5550.10
4.586,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem - popis

Dětská  dvoumístná houpačka z tlakově impregnované kulatiny. Barva impregnace zelená, postupem času se barva ztratí a dřevo získá šedé zabarvení.

Houpačka Mathias 3 obsahuje:  2x plastové sedátko včetně uchycení a lan , 1x závěsný provazový žebřík s 5-ti dřevěnými stupni, spojovací materiál a návod k montáži. Průměr nosné kulatiny je O100 mm. Stojky  mají průměr 80 mm a  upevňují se do země v délce 350 mm. Rozměry: šířka 3,8m, hloubka 1,96m ,výška 2,3m . Určeno pro děti od 3 let a venkovní použití. Určeno pro soukromé účely.  Hřiště splňuje evropských norem EN71-1 a EN71-8 . Dřevo je přírodní materiál a tvorba trhlin z kulatiny je přirozený proces. Praskliny nemají vliv na pevnost. 


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem

Ptejte se technické informace ohledně produktu Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Dvoumístná houpačka VLADEKO Mathias 3 s provazovým žebříkem, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM