Polystyren ceník

Polystyren ceník Potřebujete sehnat polystyren a hledáte ceník polystyrenu? U nás můžete koupit jak fasádní polystyren, tak i podlahový, extrudovaný polystyren levně. Polystyren si můžete odebrat z více než 20 smluvních skladů, které máme po celé ČR nebo vám objednaný polysteren zavezeme až k vám. Ceníkové ceny polystyrenu se velmi liší. Je to dáno tím, že někteří prodejci nabízí nekvalitní polystyreny. Naše stavebniny StavbaOnline.cz vám nabízí pouze kvalitní polystyren od známých a ověřených výrobců jako je Styrotrade, Bachl, Extherm či KVK Parabit. 

Polystyren ceníky

Ceník polystyrenu podle druhu

Ceník polystyrenu podle výrobce

Na co si dát při nákupu polystyrenu pozor

  1. Někdo uvádí cenu za desku polystyrenu, což je obvykle 0,5 m2 (0,75 m2 u extrudovaného polystyrenu). Tím pádem pak cena je nižší než když se uvádí cena za 1 m2. Naše stavebniny StavbaOnline.cz a další seriózní prodejci polystyrenu uvádí cenu polystyrenu za 1 m2.

  2. Díky honbě za co nejnižší cenou někteří prodejci nabízí nekvalitní polystyren pofiderních výrobců. Ano, nákupem takovéhoto polystyrenu jednorázově ušetříte, ale je třeba si uvědomit, že nekvalitní polystyren mám mnohem menší životnost a také značné riziko reklamací. Proto vám doporučujeme nakoupit kvalitní polystyren od ověřených a známých výrobců.

  3. Při nákupu polystyrenu je třeba brát v úvahu i možnosti dopravy či osobního odběru. Mnohdy je nízká cena samotného polystyrenu vykoupena velmi drahou dopravou nebo nemožností osobního odběru. U nás si objednaný polystyren můžete vyzvednout z více než 20 smluvních skladů po celé ČR zcela zdarma. Samozřejmě vám můžeme zajistit i dopravu objednaného polystyrenu kamkoliv po celé ČR.

Potřebujete ohledně polystyrenu poradit?

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně nákupu polystyrenu, neváhejte nás kontaktovat na naši infolinku 283 883 323 (pracovní dny 7:30 - 15:30) nebo na e-mail info@stavbaonline.cz, velmi rádi a ochotně vám pomůžeme s nákupem polystyrenu.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM