OSB desky ceník

OSB desky ceník

Hledáte ceník OSB desek? U nás nakoupíte pouze kvalitní a značkové OSB desky za nízké ceny. Navíc vám OSB desky dovezeme kamkoliv po celé ČR nebo si je můžete vyzvednout v jednom z více než 20 skladů. Ceníky OSB desek se na internetu, ale i v kamenných stavebninách velmi liší. Někde uvádí v ceníku OSB desek cenu za desku, ovšem zvykem je cena za metr čtverečný (m2). Mnohdy je lákavá cena vykoupena velmi nízkou kvalitou OSB desek či neznámým původem, takže se vám nákup těchto desek prodraží. Lze najít i ceníky OSB desek, kde jsou ceny nízké, ale výsledná cena se navýší o přemrštěnou částkou za jejich dopravu. Na StavbaOnline.cz můžete objednat OSB desky i s dopravou a to za jednotnou cenou 690 Kč bez DPH kamkoliv po celé ČR. OSB desky vám zavezeme do 2-5 pracovních dnů.

OSB desky kolmá hrana

OSB desky kolmá hrana - ceníkOSB desky 3/N kolmá hrana jsou kvalitní stavební desky, které můžete použít jako plošný konstrukční materiál pro dřevostavby, do podlah či jako bednění a opláštění. OSB desky 3/N se od dražší osb desky označené 3/N 4 PD liší tím, že mají kolmou hranu, kdežto OSB desky 3/N 4 PD jsou opatřeny perem a drážkou pro snazší a hlavně pevnější vzájemné spojení osb desek.

Aktuální ceník OSB desky kolmá hrana

OSB desky pero drážka

OSB desky PD - ceníkPerodrážkové OSB desky se používají pro podlahové konstrukce, obklady šikmin, obklady stěn a pro všechny konstrukce, kde je vyžadován pevný a přesný spoj, jelikož OSB desky pero drážka snadno, přesně a pevně navzájem napojíte. OSB desky pero drážka jsou nabízeny v provedení Superfinish Eco, tedy lepeny bez formaldehydu.

Aktuální ceník OSB desky pero drážka

V tomto ceníku OSB desek jsou veškeré ceny uvedeny včetně 21% DPH. Aktuální ceny najdete na stránce kategorie OSB desky.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM