Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT

Vysoce difúzní reflexní membrána Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
116,80 Kč
Nyní ušetríte:
44,90 Kč (sleva 38%)
Cena pro vás:
72.00
59,50 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT - popis

Tento produkt jste mohli vidět v pořadu Rady ptáka Loskutáka


Pojistná hydroizolace - vysoce difúzní membrána s termoreflexním účinkem.
V letních měsících odráží teplo, které dopadá na střechu a chrání tak tepelnou izolaci proti přehřívání a sálání do podkroví.
Tím pomáhá snížit teplotu v interieru podkroví až o 6oC , aniž by bylo třeba používat klimatizaci a spotřebovávat tak el. Energii.
Montážní postup: Rozvinutá folie se přisponkuje na krokve s přesahem, který je naznačen natištěnou linkou přímo na folii. Spoj se navíc zajistí kontralatí. V případě použití bednění může být folie pokládána kontaktně bez nutnosti vytvářet provětrávanou mezeru.
Jednotlivé pásy je vhodné přelepit systémovou páskou Sunflex proti zafoukání zafoukané vodě. Tento spoj je nezbytně nutný u střech se sklonem menším, než 20o

Tato folie se poněkud liší od všech předchozích. Dosud jsme chránili teplo proti úniku z objektu v topné sezóně. Folie Sunflex Contact přináší naopak největší užitek v letních měsících. Pojistná hydroizolace bezesporu patří pod každou střešní tašku, ať již betonovou, nebo pálenou a zabraňuje zafoukání vody, sněhu a chrání střešní plášť v případě poškození jednotlivé tašky. Sunflex Contact je takzvaná superdifúzní membrána, kterou je možné kontaktně pokládat přímo na minerální vatu, nebo bednění. Reflexní vrstava zároveň odráří 70% dopadajícího tepla na plochu střechy. Tím brání celou vrstvu minerální izolace proti internívnímu zahřívání a později sálání tohoto naakumulovaného tepla do interiéru. Efekt tohoto odrazu velmi oceníme v obytných půdních prostorách, neboť je možné aplikací folie snížit teplotu v interieru až o 5oC bez použití klimatizačních jednotek a dalších provozních nákladů. Jednotlivé pásy folie se kladou s přesahem 12-15 cm a je vhodné slepit systémovou páskou určenou speciálně pro tento účel. Nezapomínejte že teploty na střechách se mohou pohybovat bez větších problémů v rozmezí -20oC - +70oC a takový rozsah běžná páska nemůže po celou dobu životnosti střechy vydržet


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT

Ptejte se technické informace ohledně produktu Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
  • Formánek 06.07.2021Dobrý den, je vhodná na rekonstrukci střechy kde je v současné době isover 120 mm mezi krokvemi a vlnitý eternit ktery budeme měnit za trapézový plech. Čim přelepit spoje. Děkuji za odpověď

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Difúzní folie TART SUNFLEX CONTACT, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM