Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C

Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C je Jednosložková polyuretanová pěna s nízkou druhotnou expanzí. Tato pěna slouží pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a zárubní.
Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
161,70
133,70 Kč bez DPH

Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C - popis

Jednosložková polyuretanová pěna s nízkou druhotnou expanzí. Tato pěna slouží pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a zárubní. Lze ji použít i pro izolaci potrubních systémů a k utěsnění průchodu ve stěně, pro izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů.

Lze ji aplikovat při nízkých teplotách, až do -15°C.

Podívejte se na produkt Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven zimní maxi trubičková nízkoexpanzní pěna do -15°C, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM