Den Braven tekutá lepenka

Den Braven tekutá lepenka je dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro izolaci objektů s nízkým radonovým indexem. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
506,87
418,90 Kč bez DPH

Den Braven tekutá lepenka - popis

Jde o dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro izolaci objektů s nízkým radonovým indexem. Tekutá lepenka je určena pro hydroizolace zděných, betonových, železobetonových konstrukcí, lehčených betonů, na potěry, mazaniny, omítky, zdicí materiály z pálených cihel, desky CETRIS a sádrokartonové konstrukce. Dále je vhodná pod dlažby balkónů, teras a lodžií. 

Diskuze k Den Braven tekutá lepenka

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven tekutá lepenka. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Jindřich Grabowski 10.07.2018Dobrý den, prosím o informaci zda můžu použít tekutou lepenku 2K S-T8 k nátěru plechových okapů, které vyčnívají z pod dlažby na jeich okrajich. Jedná se o pozinkovaný plech, opatřený 2 x nátěrem základní - syntetickou barvou. Dlažbu chci ošetřit právě toto lepenkou a nátěr protáhnout až na plechové okraje. Děkuji za odpověď. S pozdravem Jindřich Grabowski
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, bohužel tento dotaz nejsme schopni zodpovědět. Zkuste prosím zkontaktovat výrobce plechových okapů. Děkuji.

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven tekutá lepenka je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven tekutá lepenka

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Den Braven tekutá lepenka? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven tekutá lepenka, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM