Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr

Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr je jednosložkový hydroizolační nátěr, na bázi disperze polymerů s přídavkem speciálních přísad. Po vytvrzení vytváří vodonepropustnou, hydroizolační membránu, odolnou UV záření. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
400,80
331,30 Kč bez DPH

Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr - popis

Jednosložkový hydroizolační nátěr, na bázi disperze polymerů s přídavkem speciálních přísad. Po vytvrzení vytváří vodonepropustnou, hydroizolační membránu, odolnou UV záření. Používa se jako hydroizolační nátěr pro rekonstrukce střešních krytin s minimálním sklonem 3%. Vhodné na podklady z betonu, asfaltových střešních krytin z pásů opatřených pískovaným povrchem, plechové dostatečně zoxidované krytiny, eternitových střešních krytin. Jako ochranný povrchový nátěr střešního pláště tvořený stříkanou dvousložkovou PUR pěnou.

Diskuze k Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven S-T4 střešní hydroizolační nátěr, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM