Den Braven plastifikátor betonů

Den Braven plastifikátor betonů je superplastifikačná a stekucovacia prísada do betónov. Umožňuje vyrábať betóny vysokých pevnostných značiek pri relatívne nízkej spotrebe cementu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
481,22
397,70 Kč bez DPH

Den Braven plastifikátor betonů - popis

Superplastifikačná a stekucovacia prísada do betónov.

Umožňuje vyrábať betóny vysokých pevnostných značiek pri relatívne nízkej spotrebe cementu. Pokiaľ sa jeho stekajúci účinok využije k zníženiu množstva zámesovej vody, zásadným spôsobom zvýši počiatočnú i konečnú pevnosť, hutnosť a hydroizolačné vlastnosti betónu. Uľahčuje čerpateľnosť betónovej zmesi, ktorá si uchováva aj pri tekutej konzistencii, súdržnosť bez segregácie kameniva a odlučovania vody, predĺžuje spracovateľnosť.

Diskuze k Den Braven plastifikátor betonů

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven plastifikátor betonů. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven plastifikátor betonů je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven plastifikátor betonů

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven plastifikátor betonů? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven plastifikátor betonů, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM