Den Braven pistolová pěna

Den Braven pistolová pěna je Pistolová pěna slouží k montáži dřevních zárubních a okenních rámů, dále pro vyplňování dutin, montážních prostorů, zděnými příčkami. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
183,50
151,70 Kč bez DPH

Den Braven pistolová pěna - popis

Pistolová pěna slouží k montáži dřevních zárubních a okenních rámů, dále pro vyplňování dutin, montážních prostorů, zděnými příčkami. Poskytuje výbornou tepelnou izolaci pro půdní prostory nebo pro koupelnové vany. Snadně se aplikuje. Vysoká přilnavost a lepivost na různé stavební podklady. Tepelná odolnost -40 C - +90 C.

Podívejte se na produkt Den Braven pistolová pěna na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven pistolová pěna

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven pistolová pěna. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven pistolová pěna je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven pistolová pěna

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven pistolová pěna? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven pistolová pěna, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM