Den Braven pistolová pěna MEGA 70

Den Braven pistolová pěna MEGA 70 je Jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna vyvinutá pro maximální výtěžnost s použitím za teplot až do 35°C. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
163,90
135,50 Kč bez DPH

Den Braven pistolová pěna MEGA 70 - popis

Jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna vyvinutá pro maximální výtěžnost s použitím za teplot až do 35°C. Má výbornou přilnavost na beton, zdivo, polystyren, omítku, dřevo. Používá se pro montáže otvorových výplní. Po vytvrzení je přetíratelná nátěrovými hmotami.

Podívejte se na produkt Den Braven pistolová pěna MEGA 70 na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven pistolová pěna MEGA 70

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven pistolová pěna MEGA 70. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven pistolová pěna MEGA 70 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven pistolová pěna MEGA 70

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven pistolová pěna MEGA 70? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven pistolová pěna MEGA 70, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM