Den Braven pistolová pěna MEGA 70

Den Braven pistolová pěna MEGA 70 je Jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna vyvinutá pro maximální výtěžnost s použitím za teplot až do 35°C. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
171,40
141,70 Kč bez DPH

Den Braven pistolová pěna MEGA 70 - popis

Jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna vyvinutá pro maximální výtěžnost s použitím za teplot až do 35°C. Má výbornou přilnavost na beton, zdivo, polystyren, omítku, dřevo. Používá se pro montáže otvorových výplní. Po vytvrzení je přetíratelná nátěrovými hmotami.

Diskuze k Den Braven pistolová pěna MEGA 70

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven pistolová pěna MEGA 70. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven pistolová pěna MEGA 70 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven pistolová pěna MEGA 70

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven pistolová pěna MEGA 70? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven pistolová pěna MEGA 70, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM