Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna

Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna je vhodná pro montáže, kde je požadovaná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující se pěny (zárubně, parapety, prahy). Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
129,10
106,70 Kč bez DPH

Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna - popis

Vhodná pro montáže, kde je požadovaná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující se pěny (zárubně, parapety, prahy). Lze ji použít i k výplni dřevěných obkladů stěn, k izolaci a zateplení střešních konstrukcí.

Reakce na oheň: F.

Diskuze k Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven nízkoexpanzní montážní pěna, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM