DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna

Rychle vytvrzující pěna pro montáž oken a dveří s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0°C až do -15°C! Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
262,60 Kč
Nyní ušetríte:
109,80 Kč (sleva 41%)
Cena pro vás:
152.80
126,30 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna - popis

Je jednokomponentní polyuretanové pěna s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0°C až do -15°C! Pro vyplňování spár, montáž okenních a dveřních rámů. Izolace potrubních systémů, utěsňování průchodů a dutin ve stěnách. Protihluková izolace v příčkách a instalačních jádrech bytových domů. Tepelná izolace střech. Utěsňování prefabrikovaných dřevěných prvků montovaných staveb apod. Kvalita pěny při teplotách nad až do +25°C je nezměněna. Nižší teplota má vliv na dobu vytvrzení a vydatnost. Hnací plyn nepoškozuje ozón. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren apod. Třída hořlavosti B3 podle DIN 4102-1. Výtěžnost dózy je až 66 litrů při volném vypěnění. Nevytvrzenou pěnu lze odstranit Čističem PUR pěny nebo speciálními Extra silnými čistícími ubrousky.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna

Ptejte se technické informace ohledně produktu DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na DEN BRAVEN MAXI zimní pistolová pěna, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM